Опции темы Опции просмотра

Старый 07.12.2006, 21:57   #1
Знающий webivan поза форумом
 
Аватар для webivan
pm
Абонентська розсилка за грудень

Нові перспективи для абонентів «Голден Телеком»: конвергенція!
Компанія «Голден Телеком» відкриває нові перспективи використання послуг зв'язку і першою серед українських операторів розгортає конвергентну фіксовано-мобільну(Fixed Mobile Convergence, FMC) мережу.
Конвергенція - це найсучасніша концепція побудови єдиної телекомунікаційної мережі, яка базується на можливостях фіксованого (дротового) і мобільного (бездротового) зв'язку. Конвергентна мережа стане платформою для запуску та впровадження принципово нових телекомунікаційних послуг.
Першим кроком компанії у побудові конвергентного середовища є створення ядра РМС мережі з використанням обладнання нового покоління виробництва Alcatel - світового лідера телекомунікаційних рішень для фіксованого та мобільного зв'язку.
Паралельно «Голден Телеком» розширює територію радіопокриття в Києві і Одесі, будує GSM мережу в інших містах. До кінця 2006 року буде вдвічі збільшено кількість базових станцій і здійснено запуск GSM мережі в Донецьку, Запоріжжі та Івано-Франківську.
Одночасно з розширенням власної мережі, компанія впроваджує можливість використання послуг мобільного зв'язку в національному роумінгу. На даний час роумінг надається у Західному регіоні України в мережі Вееііпе, але вже до кінця 2006 року буде доступним на всій території України.
Навесні 2007 року «Голден Телеком» планує розпочати надання перших FMC послуг. Ми впевнені, що конвергенція мереж дозволить впровадити якісно нові послуги зв'язку та максимально задовольнити потреби кожного користувача.
Детальну інформацію про конвергентні послуги та строки запуску буде повідомлено додатково.

Последний раз редактировалось webivan; 11.12.2006 в 00:41.
 
7 участник(ов) сказали Спасибо webivan:
Старый 10.12.2006, 23:54   #2
Профессионал Verden поза форумом
 
Аватар для Verden
pm
Вот это хорошо! Пусть еще ГТ по всей Украине сеть построит+ роуминг, итог - конкуренция возростет в разы, а тарифы упадут!:)) Лафа!!;)
 
Старый 15.12.2006, 22:12   #3
Новичок Life :) 4ever поза форумом
pm
ГТ до одного места развитие мобильной связи.У них другие цели.
 
 


Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения