Новая тема Ответить в теме
 
Опции темы Опции просмотра

Старый 16.07.2009, 23:54   #1
Пользователь vova-mobile поза форумом
pm
Проблеми із використанням GPRS-інтернету

До уваги усіх, хто ще користується мобільним інтернетом через Beeline.
Останні два тижні мені, на превеликий жаль, доводиться спостерігати таку проблему: інтернет підключається, однак сайти не відкриваються.
Про те, що антивірус не оновлюється, пошта не завантажується, аська зі скайпом не працюють міг би і не говорити, але...
Проблеми з покриттям - виключаємо одразу, рівень мережі складає від 29 до 45 %.
Помилки налаштувань бути не може, оскільки така помилка не лише в мене - у мого друга така ж проблема, однак ми з ним живемо у різних областях.
Некомпетентні оператори колл-центру пропонують міняти налаштування (незважаючи на мій дворічний стаж!), перевіряти покриття і т.д., скарг вони ніяких не слухають і слухати не хочуть.
У кого є така ж сама проблема - пишемо тут і складаємо петицію - може цей форум відвідує хочаб один із тих негідників, які там, ніби, працюють.
Дякую.
  Цитата 
Старый 17.07.2009, 10:13   #2
Профессионал Malky поза форумом
 
Аватар для Malky
pm
Неделю назад еще пользовался без проблем - сейчас не знаю - я не в Украине.
__________________
  Цитата 
Старый 17.07.2009, 10:30   #3
Гость
pm
vova-mobile,
Ты делаешь такой акцент на двухлетнем стаже, будто это полностью исключает возможность неверных настроек или наличие какого-то нибудь вредоносного у тебя в ПК, блокирующего сетевой трафик. Можешь призывать писать петиции, тем не менее, GPRS/EDGE прекрасно работает. Территориально нахожусь в Львове.

Мой IP адрес сейчас: 193.239.129.232 , модераторы могут это подтвердить.
  Цитата 
Старый 17.07.2009, 15:24   #4
Специалист yUPa поза форумом
 
Аватар для yUPa
pm
Цитата:
Сообщение от vova-mobile Посмотреть сообщение
До уваги усіх, хто ще користується мобільним інтернетом через Beeline.
Останні два тижні мені, на превеликий жаль, доводиться спостерігати таку проблему: інтернет підключається, однак сайти не відкриваються.
Про те, що антивірус не оновлюється, пошта не завантажується, аська зі скайпом не працюють міг би і не говорити, але...
Проблеми з покриттям - виключаємо одразу, рівень мережі складає від 29 до 45 %.
Помилки налаштувань бути не може, оскільки така помилка не лише в мене - у мого друга така ж проблема, однак ми з ним живемо у різних областях.
Некомпетентні оператори колл-центру пропонують міняти налаштування (незважаючи на мій дворічний стаж!), перевіряти покриття і т.д., скарг вони ніяких не слухають і слухати не хочуть.
У кого є така ж сама проблема - пишемо тут і складаємо петицію - може цей форум відвідує хочаб один із тих негідників, які там, ніби, працюють.
Дякую.
Працює їх інтернет.
  Цитата 
Старый 18.07.2009, 03:46   #5
Пользователь vova-mobile поза форумом
pm
Поки що вдячний тим, хто відгукнувся, але можливо у когось є схожі проблеми?
Між іншим, проблема буває не надто часто, щоб вона стала помітною, але оскільки я використовую моб. нет від Білайна як основний (у деякий період), то мені, на жаль, вдається спостерігати такі глюки.
І може хтось підкаже, з чим саме це пов'язано, бо я юзаю моб. нет вже 2 роки і від різних операторів - раніше такого не було.
  Цитата 
Старый 24.07.2009, 11:04   #6
Новичок Phoenix поза форумом
pm
Цитата:
Сообщение от vova-mobile Посмотреть сообщение
До уваги усіх, хто ще користується мобільним інтернетом через Beeline.
Останні два тижні мені, на превеликий жаль, доводиться спостерігати таку проблему: інтернет підключається, однак сайти не відкриваються.
Про те, що антивірус не оновлюється, пошта не завантажується, аська зі скайпом не працюють міг би і не говорити, але...
Проблеми з покриттям - виключаємо одразу, рівень мережі складає від 29 до 45 %.
Помилки налаштувань бути не може, оскільки така помилка не лише в мене - у мого друга така ж проблема, однак ми з ним живемо у різних областях.
Некомпетентні оператори колл-центру пропонують міняти налаштування (незважаючи на мій дворічний стаж!), перевіряти покриття і т.д., скарг вони ніяких не слухають і слухати не хочуть.
У кого є така ж сама проблема - пишемо тут і складаємо петицію - може цей форум відвідує хочаб один із тих негідників, які там, ніби, працюють.
Дякую.
Кто еще пользуется, некомпетентные операторы, негодяи - vova-mobile, а не перегибаешь ли ты палку в своих постах? Для тебя Билайн - просто какое-то исчадие ада. Странно что ты им пользуешься...

А "некомпетентные" с твоих слов операторы правильно говорят - в первую очередь нужно проверять настройки, как на телефоне, так и в компе, в т.ч. и свойства модема/сетевых подключений. 99,99% проблем именно в них.
  Цитата 
Старый 24.07.2009, 14:14   #7
Профессионал Malky поза форумом
 
Аватар для Malky
pm
Вчера вечером и у меня были проблемы : "Temporary network problem" выдавало.
__________________
  Цитата 
Старый 24.07.2009, 20:46   #8
Пользователь vova-mobile поза форумом
pm
Розпочну по порядку.
Акцент на дворічному стажі роблю з тих причин, що за налаштуваннями слідкую завжди, а від шкідливого ПЗ захищають відповідні програми, які в силу того, що я в неті дуууже часто - оновлюються постійно.
Наступний запит від користувача, якому мої пости не подобаються:
на твоє запитання, чому я і досі користуюся Бі відповім - бо дешевий і доступний, але персонал в них і справді... Якщо у когось є сумніви - поспілкуйтеся з ними більш детально і самі переконаєтеся, але про це не в тій темі - хочеш знати що, чому і навіщо - створюй відповідні теми або в приват пиши.
Malky, помилка, про яку ти повідомив, має якийсь номер (юзаю віндовс)?
І ще - виникла під час сеансу, чи при підключенні?
  Цитата 
Старый 24.07.2009, 20:52   #9
Профессионал Malky поза форумом
 
Аватар для Malky
pm
Цитата:
Сообщение от vova-mobile Посмотреть сообщение
Malky, помилка, про яку ти повідомив, має якийсь номер (юзаю віндовс)?
І ще - виникла під час сеансу, чи при підключенні?
Выдавалась на дисплее телефона, без номера, при подключении.
__________________
  Цитата 
Старый 24.07.2009, 21:07   #10
Пользователь vova-mobile поза форумом
pm
Дякую, походу 3 абоненти вже є які так чи інакше помітили при підключенні помилку...
А, Phoenix, забув тобі сказати, що я для налаштувань використовую проги, у яких так просто налаштування не збиваються, і врешті решт - некомпетентність їхню легко довести: дзвоню, розказую про проблему, і пояснюю, що кілька хвилин тому користувався, все було ОК, а тут помилка...
Я впевнений, як би це зверхньо не звучало, але кол-центристи крім "перевірте налаштування", "вимкніть і увімкніть телефон", "переустановіть драйвер"... на більше вони не здатні: "з нашого боку все гаразд"...
  Цитата 
Старый 13.09.2010, 13:37   #11
Опытный пользователь SerjD поза форумом
 
Аватар для SerjD
pm
Что-то в билайновском комплекте с тарифом "Клик" в Судаке не удалось зарегистрироваться в сети Укртелекома. Сеть видна, но выдавало "ошибку ручной регистрации". При этом всём модем укртелекомовский бегал на "ура". С чем это может быть связано?
__________________
Кто не курит и не пьёт, тот до смерти доживёт
  Цитата 
Старый 13.09.2010, 16:36   #12
Пользователь vr@lex поза форумом
 
Аватар для vr@lex
pm
С тем, что в новых комплектах 3Г не доступен.
  Цитата 
Старый 14.09.2010, 14:20   #13
Опытный пользователь SerjD поза форумом
 
Аватар для SerjD
pm
Не сказал бы, что ответ полностью меня удовлетворил. Что значит "недоступен"? В рекламе о нём говорится, на рекламных щитов - есть, в книжке пользователя и на сайте - есть. Если он недоступен по тех. причинам, то вероятно тогда надо убрать информацию из сети и не продавать стартовые пакеты с 300 Мб 3G трафика?
__________________
Кто не курит и не пьёт, тот до смерти доживёт
  Цитата 
Старый 04.10.2010, 21:45   #14
Опытный пользователь SerjD поза форумом
 
Аватар для SerjD
pm
А может мне кто-нибудь подсказать, кто знает точную информацию - можно ли в модем из билайновского комплекта поставить карточку от Укртелекома (Utel) - будет ли работать, возникают ли какие-то сложности, можно ли будет использовать нормально 3G по тарифам телекома?
__________________
Кто не курит и не пьёт, тот до смерти доживёт
  Цитата 
Новая тема Ответить в теме


Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения


Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Тримайтеся, бо це ульот! 60 Днів безлімітного інтернету та модем за 198 грн. yUPa Акции и бонусы МТС-Украина 3 20.03.2011 16:24
Можливі проблеми 16.09.2009 Rainbow Обсуждение работы PEOPLEnet 0 15.09.2009 21:58
проблеми з utel gamez ОГО!Мобильный (Utel 3G) 3 25.05.2009 14:42