Новая тема Ответить в теме
 
Опции темы Опции просмотра

Старый 18.06.2010, 12:50   #41
Специалист igorlesn поза форумом
 
Аватар для igorlesn
pm
В мене в холодильника зламалась ручка, якою відкривається дверка і лоток для яєць. В пилесосі паралоновий фільтр розлетівся на частини. Підкажіть будь ласка, чи можна десь купити запасні частини до вашої технікі? І де можна купити?
__________________
Как минимум, до конца 2011 у абонентов Beeline будут действовать их тарифы. Если один раз обмануть, второй раз обмануть, абонент просто возьмет и уйдет к другому.И.Литовченко.
  Цитата 
Старый 24.06.2010, 20:03   #42
Заглянувший LGUkraine поза форумом
 
Аватар для LGUkraine
pm
Цитата:
Сообщение от igorlesn Посмотреть сообщение
В мене в холодильника зламалась ручка, якою відкривається дверка і лоток для яєць. В пилесосі паралоновий фільтр розлетівся на частини. Підкажіть будь ласка, чи можна десь купити запасні частини до вашої технікі? І де можна купити?
Їх можна замовити через наш СЦ. Зателефонуйте по 0 800 303 000, вам допоможуть.

Цитата:
Сообщение от roger Посмотреть сообщение
IVR міняйте на номері 0 800 303 000 на український, а тоді продовжимо розмову, і не розказуйте, що оператори володіють українською мовою - я про це не писав. Змінюйте автоінформатори на українську мову і не відводьте в сторону розмову. От дайте особисто відповідь на запитання: "Це нормально, щоб автоінформатори працювали іноземною мовою?" Будь-ласка одним словом: так або ні. На місці LG я б негайно вибачився і усунув цей маразм, але бачу, що навіть розуміння немає з їхнього боку.
Дякуємо за вашу думку. Особисто я підтримую вас в тому, що автоінформатор має бути двомовним, і ми над цим будем працювати. Також хочу додати, що особисто для мене російска мова є рідною, тож пропоную зупинити флейм щодо мови спілкування.
__________________
Life's good!
http://blog.lge.ua/ LG Blog
  Цитата 
Старый 24.06.2010, 23:55   #43
Опытный пользователь roger поза форумом
 
Аватар для roger
pm
Цитата:
Сообщение от LGUkraine Посмотреть сообщение
Дякуємо за вашу думку. Особисто я підтримую вас в тому, що автоінформатор має бути двомовним, і ми над цим будем працювати. Також хочу додати, що особисто для мене російска мова є рідною, тож пропоную зупинити флейм щодо мови спілкування.
Я не розумію в чому Ви мене підтримуєте?! Я НІКОЛИ(!!!) не вимагав двомовності. Завжди вимагаю одну мову - українську. Для цього Вам не потрібно розширювати обладнання, витрачаючи при цьому кошти, а лише провести заміну мови. Чекаю на вибачення за приписування Вами слів, котрі я ніколи не говорив.

Добавлено через 3 минуты
Зупинки не буде! Очікуйте на моє письмове звернення. Проблеми не вирішені і абструкція триватиме, обіцяю.

Последний раз редактировалось roger; 24.06.2010 в 23:59. Причина: Добавлено сообщение
  Цитата 
Старый 02.07.2010, 18:53   #44
Заглянувший LGUkraine поза форумом
 
Аватар для LGUkraine
pm
roger, ждем Ваше письменное обращение.

2 all - с радостью отвечу на любые вопросы касательно техники LG.
__________________
Life's good!
http://blog.lge.ua/ LG Blog
  Цитата 
Старый 05.07.2010, 20:05   #45
Специалист igorlesn поза форумом
 
Аватар для igorlesn
pm
LGUkraine, навішо ви тут? Поглузувати з українців, які намагаються відстояти своє право на мову, чи взнати думки ваших потенційних клієнтів? Так, звернення roger ви проігноруєте, або ще раз поглузуєте зробив якусь відписку, добре якщо вона буде на українській, а не на іноземній... А все тому, що у нас нема такого закона, який би захищав нашу мову. Тому для Франції сайт France Françai, для Німетчини Germany Deutsch... бо в них є закони які захищають їх мову. І не розказуйте байки, про те, що ваш сайт не підтримує дві мови. Для деяких країн все ж таки зроблено дві мови. Тому небажання робити сайт українською, сприймається як неповага. Та і взагалі не потрібно дві мови, достатньо однієї, української. Кому потрібна російська, може її вибрати спокійно, у вас таких російськомовних сайтів багацько.
Сприводу ваших співробітників які володіють українською... Дзвонив в ваш контакт центр 2 рази і 2 рази в відділ аксесуарів, мені напевно не пощастило. Тому також не розказуйте казки...
Так що одного вашого клієнта ви точно втратили, доки не зміните українофобську політику, а це як мінімум виправити мови на сайті та автоінформаторі, і заохотити співробітників використовувати українську, коли до них на ній звертаються (взагалі це основи ділового етікета...).
__________________
Как минимум, до конца 2011 у абонентов Beeline будут действовать их тарифы. Если один раз обмануть, второй раз обмануть, абонент просто возьмет и уйдет к другому.И.Литовченко.
  Цитата 
Старый 08.07.2010, 19:35   #46
Заглянувший LGUkraine поза форумом
 
Аватар для LGUkraine
pm
я тут для того, щоб спілкуватись з людьми, яким цікава техніка LG, і, в жодному разі, не обговорювати мовне питання.

Я вже декілька раз передав ваші побажання до відповідних людей. Ми будемо працювати над рішенням. Назвіть, будь-ласка, дати, коли Ви телефонували і Вам відповідали російською.

Дуже прошу надалі не розпалювати міжмовну ворожнечу в данній темі. До того ж сайт allgsm також на російскькій - "Быстрый ответ", "Беседка форума", "Мобильный форум без границ" ітд. Кнопка Community взагалі на англійській. Це ж не заважає нам спілкуватись?
__________________
Life's good!
http://blog.lge.ua/ LG Blog
  Цитата 
Старый 08.07.2010, 21:56   #47
Опытный пользователь roger поза форумом
 
Аватар для roger
pm
Ніхто не розпалює мовну ворожнечу. Це ваші люди записали автоінформатори іноземною мовою і саме це, саме ці дії є причиною конфлікту. І уже добрим є те, що нарешті приходить усвідомлення зробленого. Зробіть зміни і, повірте, я оціню їх належним чином.
Вибачаюсь за затримку зі зверненням. Наразі вирішую подібне питання з ПУМБ.

Добавлено через 8 минут
Ну і запитання появилось у мене до LG. Усе частіше поглядаю в сторону ваших смартфонів як заміну, або паралельне використання з смартфонами Нокіа. Яка модель має вбудований навігатор, Wi-Fi, HSDPA до 7,2 Мб/с, поштовий клієнт, фронтальну відеокамеру, SIP- клієнт одночасно. Після позитивної відповіді задам уточнюючі запитання.

Последний раз редактировалось roger; 08.07.2010 в 22:05. Причина: Добавлено сообщение
  Цитата 
Старый 08.07.2010, 23:19   #48
Профессионал Malky поза форумом
 
Аватар для Malky
pm
Цитата:
Ніхто не розпалює мовну ворожнечу. Це ваші люди записали автоінформатори іноземною мовою і саме це, саме ці дії є причиною конфлікту.
Называть русский иностранным на Украине уже довольно провокативно. Так что лучше не трогать этот вопрос. Хотя меня бы и англоязычная поддержка устроила )
__________________
  Цитата 
Старый 09.07.2010, 00:40   #49
Специалист igorlesn поза форумом
 
Аватар для igorlesn
pm
Цитата:
Сообщение от LGUkraine Посмотреть сообщение
Назвіть, будь-ласка, дати, коли Ви телефонували і Вам відповідали російською.
Я дати не запам’ятовув, з 24.06 до вчора. Вчора (в середу) і в цей понеділок дзвонив в відділ аксесуарів.

Цитата:
Сообщение от LGUkraine Посмотреть сообщение
До того ж сайт allgsm також на російскькій - "Быстрый ответ", "Беседка форума", "Мобильный форум без границ" ітд. Кнопка Community взагалі на англійській. Це ж не заважає нам спілкуватись?
Якщо ви не помітили, то можу вам скрін прікріпити, де мову на українську можна перемкнути...
__________________
Как минимум, до конца 2011 у абонентов Beeline будут действовать их тарифы. Если один раз обмануть, второй раз обмануть, абонент просто возьмет и уйдет к другому.И.Литовченко.
  Цитата 
Старый 09.07.2010, 12:19   #50
Заглянувший LGUkraine поза форумом
 
Аватар для LGUkraine
pm
Цитата:
Ну і запитання появилось у мене до LG. Усе частіше поглядаю в сторону ваших смартфонів як заміну, або паралельне використання з смартфонами Нокіа. Яка модель має вбудований навігатор, Wi-Fi, HSDPA до 7,2 Мб/с, поштовий клієнт, фронтальну відеокамеру, SIP- клієнт одночасно. Після позитивної відповіді задам уточнюючі запитання.
LG GT540. OS Android, Wi-Fi 802.11 b/g, HSDPA 7.2 Mbps, поштовий клієнт є, фронтальної відеокамери і навігатора немає. Для Андроїда можна знайти потрібний Вам софт.
__________________
Life's good!
http://blog.lge.ua/ LG Blog
  Цитата 
Старый 09.07.2010, 12:55   #51
Опытный пользователь roger поза форумом
 
Аватар для roger
pm
Цитата:
Сообщение от LGUkraine Посмотреть сообщение
LG GT540. OS Android, Wi-Fi 802.11 b/g, HSDPA 7.2 Mbps, поштовий клієнт є, фронтальної відеокамери і навігатора немає. Для Андроїда можна знайти потрібний Вам софт.
Дякую, без навігатора і камери я не можу купити. Якщо появиться повний спектр функціоналу, дайте знати. Поки приглядаюся до холодильників типу Side-by-Side. Будуть запитання - задам неодмінно.
P.S. В Україні усі інші мови, крім української є іноземними. Це тлумачення Конституційного Суду України від 2003 року. ОБГОВОРЕННЮ НЕ ПІДЛЯГАЄ!
Якщо б англійською мовою здійснювалась підтримка по усьому ЄС, то можна було б про щось говорити в Україні. Наразі мене натягують ні не на мову виробника, ні не на англійську мову, а на казна що. Так не піде. Ми тут не лохи.
  Цитата 
Старый 09.07.2010, 22:15   #52
Профессионал Malky поза форумом
 
Аватар для Malky
pm
Цитата:
Це тлумачення Конституційного Суду України від 2003 року. ОБГОВОРЕННЮ НЕ ПІДЛЯГАЄ!
Ой ли) Когда выгодно - то конечно, "не підлягає", а когда что-то не нравится, так мол "пошли они..."
__________________
  Цитата 
Старый 16.07.2010, 07:09   #53
Профессионал Malky поза форумом
 
Аватар для Malky
pm
В каких из новых "двухсимников" LG есть GPRS-модем? Т.к. не совсем понятно, то ли там просто wap, то ли есть возможность использования телефона в качестве модема.
__________________
  Цитата 
Старый 21.07.2010, 17:23   #54
Заглянувший LGUkraine поза форумом
 
Аватар для LGUkraine
pm
GPRS есть в каждом новом двухсимнике (GX200, GX300, GX500)
__________________
Life's good!
http://blog.lge.ua/ LG Blog
  Цитата 
Старый 21.07.2010, 17:29   #55
Профессионал Malky поза форумом
 
Аватар для Malky
pm
Что есть GPRS - понятно. Но для WAP или же может использоваться в качестве модема для подключения компьютера? - вот это не вполне понятно.
__________________
  Цитата 
Старый 21.07.2010, 17:31   #56
Профессионал Rainbow поза форумом
 
Аватар для Rainbow
pm
LGUkraine, GPRS чи EDGE?
Двомережеві, наскільки я зрозумів зі специфікації, UMTS/HSDPA nicht verstehen?
__________________
PeopleNet(PeopleClub), ІТ (Все разом - 30)
  Цитата 
Старый 30.07.2010, 13:08   #57
Заглянувший LGUkraine поза форумом
 
Аватар для LGUkraine
pm
На каждом из двухсимников есть EDGE, их все можно использовать как модемы.

3G не поддерживается.
__________________
Life's good!
http://blog.lge.ua/ LG Blog
  Цитата 
Старый 30.07.2010, 13:15   #58
Профессионал Rainbow поза форумом
 
Аватар для Rainbow
pm
LGUkraine, а UMTS/HSDPA? Є такі двохсімні?
__________________
PeopleNet(PeopleClub), ІТ (Все разом - 30)
  Цитата 
Старый 05.08.2010, 15:56   #59
Заглянувший LGUkraine поза форумом
 
Аватар для LGUkraine
pm
Цитата:
Сообщение от Rainbow Посмотреть сообщение
LGUkraine, а UMTS/HSDPA? Є такі двохсімні?
Поки що немає.
__________________
Life's good!
http://blog.lge.ua/ LG Blog
  Цитата 
Старый 09.08.2010, 14:31   #60
Специалист igorlesn поза форумом
 
Аватар для igorlesn
pm
В дилерів є деякі cdma телефони, які вони продають як lg. Свого часу навіть people net потипу офіційно продавало ваш телефон з офіційною гарантією. Чи ви виробляєте такі телефони? Якщо так, то чому їх нема на сайті?
__________________
Как минимум, до конца 2011 у абонентов Beeline будут действовать их тарифы. Если один раз обмануть, второй раз обмануть, абонент просто возьмет и уйдет к другому.И.Литовченко.
  Цитата 
Новая тема Ответить в теме

Метки
lg electronics


Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения


Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
«10 лет с velcom!»: выиграй миллион за каждый год сотрудничества с компанией dima1 Беларусь 0 01.04.2009 20:54
LG Electronics вышла на четвертое место в мире по продажам мобильных телефонов в перв EGOIST LG 16 04.02.2009 13:53
LG Electronics хочет стать по-настоящему мультинациональной маркетинговой компанией ~DiM~ Off.топик: разговоры на любые темы 0 28.05.2008 02:09
Самый тонкий ЖК-дисплей создан компанией Sharp ~DiM~ Новые технологии, инновации 0 26.10.2007 01:42
Возможная покупка МТС компанией Vodafone Andrew Обслуживание абонентов МТС-Украина 7 12.05.2006 20:22