Новая тема Ответить в теме
 
Опции темы Опции просмотра

Старый 15.06.2010, 17:54   #1
Заглянувший WhiteAngel поза форумом
pm
Samsung I5700 vs Samsung S5620

Ребят, стал вопрос между покупкой одного из этих телефонов. Кто что может посоветовать, а то самому разобраться не получается :(
С уважением, Дмитрий.
  Цитата 
Старый 15.06.2010, 22:02   #2
Специалист igorlesn поза форумом
 
Аватар для igorlesn
pm
Ну ти і порівняв... I5700 на Androidi ціна за 2500 грн и S5620 Monte ціна 1500 грн.
Пропускаючі порівняння ОС, Android не колупав, а на S5620 стоїть власна самсунгова, тому, щоб навіть встановити нову тему, я так зрозумів, треба перепрошивати телефон.
По перше 5700 має більший экран, з більшою роздільною здатністью. По друге 5700 не має WAP (нафіг треба) та AGPS (незрозуміло як воно працює)... та FM-радіо.
Далі в порівнянні сказати не можу, бо I5700 в руках не тримав. Можу сказати про недоліки S5620 з якими я зтикнувся, а порівнюйте далі самі.
Экрана на сонці майже не видно, блякне особливо при розряженій батареї. Экран не сенсорний, не реагує на стілус (ноготь) чи інший предмет, реагує тільки на палець (шкіру, тому теоретично зимою можуть бути проблеми, й грати в деякі ігри стає не можливо), тому клавіатура не qwerty (йцукен), в принципі можна доставити таку клавіатуру, але в ній буде складніше попадати на потрібні літери. В українській розкладці присутні російські літери, не знаю, це + чи -, але трохі напрягає шукати потрібні літери на деяких "кнопках", а перелік літер на клавішу при наборі не вискакує.
Слабка підтримка відео та аудіо. Наприклад аудіо ogg-vorbis не програється, телефон має два плеєри на аудіо, що дуже незручно. mp3 з id3 кодованим в cp1251 в прольоті. Перекодовувати треба в utf-8. Відео має буди не більше ніж 320 по ширині (по висоті не перевіряв, але дивно для екрана в 400 не підтримувати таке відео) інакше не програється. Також воно має бути 3gp або mp4 закодоване кодеками H.263, H.264. Будь яке відхилення в параметрах цих кодаків викликає похибку даних і також не програється.
Картку пам’яті можна виймати на ходу, але не раджу цього робити, бо всі налаштування тоді злітають і треба їх переставляти знову. Наприклад, той же фотоапарат починає фотки шпандьорити не на додаткову картку, а на вбудовану. Доречі про сам фотоапарат. Фотки виходять досить пристойні, аж сам здивувався. Але в назвах фоток повна плутанина.
І ще один момент якій діже дратує. Будь які налаштування (встановлення шпалер, звуків, фото) автоматично копіює файл з флешки на телефон, що робить додаткову копію файла і повну плутанину. Наприклад, якщо два рази встановити одну мелодію, то ви отримаєте дві копії тієї мелодії на телефон...
Це те основне, що пригадалося, і добре хоч pdf підтримується. А решту програм, при бажанні можна доставити, java підтримується.
__________________
Как минимум, до конца 2011 у абонентов Beeline будут действовать их тарифы. Если один раз обмануть, второй раз обмануть, абонент просто возьмет и уйдет к другому.И.Литовченко.
  Цитата 
Старый 15.06.2010, 22:09   #3
Заглянувший WhiteAngel поза форумом
pm
Дуже вдячний за змістовний коментар, Ти додав мені рішучості у виборі саме S5620. Відсутність ФМ Радіо для мене чомусь важлива, а те, що мене лякало у Монте - неможливість встановлення додаткових аплікацій, але підтримка Джава вирішує цю проблему, Щодо відео - дуже дивно, оскільки в деяких відгуках писали, що нормально програється звичайний DVDRip розміром 1,4Гб, чи я все ж щось плутаю,
Все одно дуже вдячний
  Цитата 
Старый 15.06.2010, 22:33   #4
Специалист igorlesn поза форумом
 
Аватар для igorlesn
pm
Цитата:
Сообщение от WhiteAngel Посмотреть сообщение
Щодо відео - дуже дивно, оскільки в деяких відгуках писали, що нормально програється звичайний DVDRip розміром 1,4Гб, чи я все ж щось плутаю,
Ти щось плутаєш. Реально перекидували кліп з lg kp500, на якому він програвався на Монте, на якому він сказав, що проблеми з роздільною здатністю.
Не бачу сенсу записувати фільми таких розмірів, перекодування фільму 1.4 ГБ в 1.5 години, займає 20 хвилин та займає набагато меньше місця.
Телефон, як на мене, дуже зручний і приємний в користуванні.
__________________
Как минимум, до конца 2011 у абонентов Beeline будут действовать их тарифы. Если один раз обмануть, второй раз обмануть, абонент просто возьмет и уйдет к другому.И.Литовченко.
  Цитата 
Старый 15.06.2010, 23:22   #5
Специалист yUPa поза форумом
 
Аватар для yUPa
pm
По первому: Spica слабенький смартфон с не бюджетной стоимостью. имхо не лучшая покупка.

Второй пока что обычная звонилка. Если не ошибаюсь Монте на платформе Bada, т.е. приложения для него будут. Но пока их нет, я бы советовал взять что-то другое (если нужен именно смарт)
  Цитата 
Старый 15.06.2010, 23:38   #6
Профессионал Rainbow поза форумом
 
Аватар для Rainbow
pm
WhiteAngel, однозначно з Андроїдом брати. Софта, де речі, під Андроїд дофіга і трішки.
__________________
PeopleNet(PeopleClub), ІТ (Все разом - 30)
  Цитата 
Новая тема Ответить в теме


Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения


Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Samsung W619 и Samsung W629 (CDMA+GSM) опыт использования* piryur Двухстандартные 2 20.04.2011 21:10
Samsung D780 ??? СтУдЕнТ SAMSUNG 6 10.08.2009 03:04
Samsung i550 volf SAMSUNG 1 11.01.2009 13:36
samsung x 640 регина SAMSUNG 1 10.05.2008 15:54
Samsung SCH-V920 foxmax Двухстандартные 0 14.09.2006 17:45