Закрытая тема Закрытая тема

Опции темы Опции просмотра

Старый 19.10.2006, 17:44   #1
Пользователь Scabiosa поза форумом

pm
Смущение Вибір телефону

Тут, бачу, просять допомоги у виборі телефону. Може, підкажете і мені?
Маю старий телефон N6610. Хороший, але вже "на ладан дише". Шукаю заміну, подібну за ціною новому N6610 (до 200-270$), але сучаснішого, з ДОБРИМ прийомом (білайн, знаєте...), "синім зубом" і "червоним оком", камера не обовязково. Не знаю, чи "їжак" в такі телефони попадає...
Дивився раніше на N6230i, але щось зараз розгубився... Знаю, що це може бути ЛИШЕ (інші - ні в якому разі) або Nokia, або Motorola, або Sagem, або Alcatel, або Philips. По прийому, звичайно, мотори перші, але які на якість - не знаю...
Важливі ВАШІ живі враження, які прочитаю і в особистих повідомленнях. Хочу собі подарунок до нового року зробити.
Забув - "жабки" - не моє, а також якими інет-магазинами ВИ користувались (не рекламуйте, а прямо в особисті повідомлення, якщо не важко..., плз..). Вказаний "Мотор" цікавий...але.... жабка...

Последний раз редактировалось Scabiosa; 19.10.2006 в 18:32. Причина: Забув уточнити...

Старый 19.10.2006, 18:39   #2
Заблокирован CDMA fan поза форумом

pm
Scabiosa, Е60 дивився? Телефон, як на мене, супер, особливо радує відсутнітсь камери. Коштує у нас на ринку біля зупинки 1399грн (якраз майже ті 270у.йо.).
Цитата:
Сообщение от Scabiosa Посмотреть сообщение
Важливі ВАШІ живі враження
Про це можеш спитати у EGOIST.

добавлено через 9 минут
Цитата:
Сообщение от Scabiosa Посмотреть сообщение
Не знаю, чи "їжак" в такі телефони попадає...
Їжак навіть в 3220 потрапив, який зараз біля 600грн коштує.

Последний раз редактировалось CDMA fan; 19.10.2006 в 18:40. Причина: Добавлено сообщение

Старый 19.10.2006, 23:23   #3
Профессионал Andrew поза форумом

pm
Пользуюсь 6021, никаких нареканий. Классическая Series 40. Есть EDGE, Bluetooth, IrDA. Нет - камеры, карт памяти, mp3. Если телефон нужен для разговоров, то самое оно. Цена на официальную версию около 650 грн.

Старый 20.10.2006, 00:04   #4
Знающий KISIGOR поза форумом

pm
Може подивіться на Motorola L7 - непоганий телефон + стильний. Але камера не дуже.

Старый 20.10.2006, 15:24   #5
Профессионал Rainbow поза форумом

pm
Motorola ROKR E1, L7
Якщо не страшно в перші дні повозитись зі складноватим меню.

Старый 20.10.2006, 22:39   #6
Пользователь BEN поза форумом

pm
Siemens s75 неплохой вариант за 210 уёв - ёж зуб глаз камера флешка качество связи- ,ИМХО, лучшее после мотора!

Старый 20.10.2006, 23:18   #7

pm
Цитата:
Сообщение от KISIGOR Посмотреть сообщение
Але камера не дуже.
Камера у телефонів це для понтів.

Старый 20.10.2006, 23:32   #8

pm
Цитата:
Сообщение от Rainbow Посмотреть сообщение
Камера у телефонів це для понтів.
Можно смело брать телефон с камерой 0,3Мп и замазывать отверстие линзы шпаклевкой!

1 пользователь поблагодарил CDMA fan:
Старый 21.10.2006, 00:28   #9

pm
Вже камери стають не просто понтами, з телефонів можна вже отримаим ДОСТАТНЬО якісні фотки. Треба дивитися на вибір в залежності від потреб і фінансів.

Старый 21.10.2006, 00:49   #10
Специалист sanioktlf поза форумом

pm
Цитата:
Вже камери стають не просто понтами, з телефонів можна вже отримаим ДОСТАТНЬО якісні фотки.
Например СонЭрик К800(790). Там 3,2 МегаПикселя+автофокус.
Цитата:
Треба дивитися на вибір в залежності від потреб і фінансів.
Истинно говоришь.

Старый 21.10.2006, 01:16   #11

pm
Цитата:
Сообщение от sanioktlf Посмотреть сообщение
Там 3,2 МегаПикселя+автофокус.
Ну так а качество линзы?:58: Все равно тот же Canon A430 при таком же количестве точек сделает в N раз качественнее снимок.

Старый 21.10.2006, 08:13   #12
Знающий ден поза форумом

pm
Scabiosa, а почему на SonyEricsson не хочешь посмотреть. Я в свой влюбился с первого взгляда. За 2 года так и не разлюбил!
Могу посоветовать подождать и купить Nokia E50. Сейчас они только появляются на нашем рынке и стоят раза в полтора дороже E60, хотя должно быть наоборот.

Старый 21.10.2006, 15:14   #13
Пользователь silver поза форумом
pm
Подтверждаю
Любая нокия E серии, это лучший, на сегодняшний день выбор по соотношению цена\ качество
e60 или е61 в зависимости от того, насколько ты можешь быть экстравагантным ;-)

Старый 21.10.2006, 15:21   #14

pm
А как на счет версии E-50-2? Правда, на нее цена сейчас почему-то больше чем на Е60, но, ИМХО, это вопрос времени.

Старый 21.10.2006, 16:33   #15

pm
Цитата:
Вже камери стають не просто понтами, з телефонів можна вже отримаим ДОСТАТНЬО якісні фотки. Треба дивитися на вибір в залежності від потреб і фінансів.
Фіг там!
Вот пару фоток зроблених SE W810i: http://lviv.urs.net.ua/bts/bts9.jpg
http://lviv.urs.net.ua/bts/bts39.jpg

А тепер дивіться на фоту зроблену нормальним цифровиком: http://www.urs.net.ua/bts/miloslavskaya.jpg
Різницю вкурюєте чи ні?

Скільки би там мегапікселів не було, на камері мобіл
- мініатюрні лінзи і всі наслідки, що з цього випливають;
- малий або зовсім відстуній оптичний зум;
- в більшості випадків немає спалаху;
- в більшості випадків пластмалосові лінзи;

Про що будем дальше говорити?
Якщо автору теми потріден телефоно а не пантофон, і фотоапарат, то краще це розділити. Бо якщо сумістити, то не получиш ні першого ні другого.

З приводу SE, то там є два мінуси:
а) поганий прийом в порівнянні з Моторолами;
б) проблемно зняти кришку акума і витягнути сімку:
http://www.allmobile.ua/forum/showthread.php?t=875

Последний раз редактировалось Rainbow; 21.10.2006 в 16:38.

Старый 21.10.2006, 17:23   #16

pm
Цитата:
або Nokia, або Motorola, або Sagem, або Alcatel, або Philips
Чому інші варіанти не розглядаю, довго говорити. Наприклад, читав, що SE мають не найліпший прийом (міські телефони тобто). Я ж часто буваю і на окраїнах, та і Білайн, знаєте... Самсунги в моєму розумінні суто жіночі телефони. LG - окремі моделі добрі, але працюють ЛИШЕ на протязі гарантійного періоду (перевірено товаришем). Семени - так нема вже їх... Бенки лише, і то сиренькі. От і все. Мені треба пристрій для дзвінків, смс, вапу, інету (можна і звязок з компом файний) із функціями органайзера (бізнес-телефону). Камера - добре, але як нема - то навіть ліпше, все одно із цифрового фотоапарата ліпші будуть (тримав в руках якось нову модель Canon.... із цейсовською оптикою...)
Про вказані марки знаю, як про телефони із кращим прийомом. От чекаю Вашої думки. Вчора залишав свій пост, але його чомусь тут нема... В ньому висловлював сумнів про смартфони, ніколи з ними не мав справу. Всі вказані Вами моделі шукав описи в неті, а потім навіть в руках потримав Е 60 та Л7 Мотора... Цікаві сучасні телефони, цікаві...

Старый 23.10.2006, 10:27   #17
Заблокирован Dave поза форумом

pm
Цитата:
Сообщение от Rainbow Посмотреть сообщение
Фіг там!
Вот пару фоток зроблених SE W810i: http://lviv.urs.net.ua/bts/bts9.jpg
http://lviv.urs.net.ua/bts/bts39.jpg

А тепер дивіться на фоту зроблену нормальним цифровиком: http://www.urs.net.ua/bts/miloslavskaya.jpg
Різницю вкурюєте чи ні?
На Милославской фотографировалось хорошим цифровиком :cool2:

добавлено через 3 минуты
Scabiosa, советую смотреть в сторону L7 :) Во-первых, простая синхронизация с ПК; во-вторых хорошая функциональность за свои деньги; в-третьих, надежный телефон с отличным приемом; и четвертое - есть нетмон, который активируется за две минуты.

Последний раз редактировалось Dave; 23.10.2006 в 10:27. Причина: Добавлено сообщение

Старый 27.11.2006, 21:21   #18

pm
90% мій новий ТЕЛЕФОН буде L7. Прошу враження живі, можна в ОП. Цікавить робота із записною книжкою та календар. Чи можна в ній на одне імя "вішати" кілька номерів різних категорій, як в нокіях, календар в порівнянні із аналогічними в нокіях. Або відговорюйте. Лиш не мовчіть. Чекаю Ваших коментарів. Дякую.
Трішечки прикро лише те, що в Луцьку таких телефонів багато вже є із зими 2006 року.

Старый 27.11.2006, 22:20   #19

pm
Scabiosa, на рахунок тел. книги, можна, але не так зручно, як на ынших брендах, ы якщо багато тел. на один контакт, то можна рызны мелодыъ наставити. Календар нармальний, можна навыть зробити, щоб в певный годины запускалась програма, э выдображення за тиждень ы багато замыток можна вводити. Але рекомендую, коли купете выдразу перепрошийте.

Старый 28.11.2006, 10:41   #20

pm
Рекомендую обратить внимание на Motorola L7E

Закрытая тема Закрытая тема

Опции темы
Опции просмотра