Статья: Поехать на ИТ-выставку 2018 года через Happy Vacations Оставить комментарий
Ваше имя пользователя: Для входа нажмите здесь
Случайный вопрос
Проверка вопроса системы антиспама "NoSpam!"
Название оператора с символикой смайлика (4 буквы, кириллица)
Заголовок:
  
Сообщение:
BB коды Вкл., Смайлы Вкл., [IMG] код Вкл., HTML код Вкл.
Иконки для сообщений
Вы можете выбрать иконку, характеризующую сообщение:
 

Дополнительные опции
Другое

Просмотр темы (новые вначале)
17.02.2018 03:45
newsmaker
Поехать на ИТ-выставку 2018 года через Happy Vacations

Поїхати на ІТ виставку 2018 років через Happy Vacations це просто. Компанія організовує поїздку і влаштує все дрібниці.


Ділова поїздка - відмінний спосіб дізнатися багато нового від своїх колег і поділитися досвідом. Такими заходами є численні виставки 2018 які відбудуться в нашій країні і за кордоном. Ми хочемо організувати вашу поїздку на вищому рівні. Для цього ми підготували спеціальний календар де вказані всі майбутні виставки.Ми пропонуємо:Підбір розважальних програм.Забезпечуємо транспортне обслуговування.Надаємо допомогу в отриманні бізнес-візи.Розміщення, надання трансферного сервісу.Прийом іноземних партнерів.Надаємо служби перекладу.

Переваги роботи з нами:Надаємо підтримку і допомогу на всіх етапах.У будь-який момент надамо звіт про витрати.Дбаємо про комфорт кожного клієнта.Завжди інформуємо про вигідні пропозиції і знижки.Враховуємо ваші бажання і рекомендації, при необхідності вносимо корективи.Надаємо весь спектр послуг туризму.


Наша фірма співпрацює з вітчизняними та закордонними комерційними асоціаціями, оргкомітетами і державними службами. Завдяки цьому ми допоможемо вам відвідати наукові та творчі виставки, конференції. Для цього вам потрібно позначити тему, що цікавить, після чого наші менеджери детально розкажуть про порядок проведення виставки. На сайті регулярно публікується актуальна інформація про выставки 2018 року і далі, не пропустіть ці цікаві і корисні події.


Інформаційними технологіями (ІТ або IT) вважається сукупність методів і засобів збору, зберігання, обробки, передачі та подання інформації, що розширюють знання людей і розвиваючих їх можливості по управлінню технічними та соціальними процесами.


Електронна комерція (e Commerce) - це діяльність, спрямована на реалізацію товарів і послуг з використанням інформаційних технологій на основі мережевих взаємодій між покупцем і продавцем.


У добу глобалізації, інформаційні технології та інтернет торгівля набувають все більшої популярності. Тому міжнародні виставки ІТ та електронної комерції можуть виявитися корисними більшості зацікавлених в цьому бізнесі людей.


Выставки


WCIT 2018Коли: 19.02.2018 - 21.02.2018Країна: ІндіяРегіон: Хайдарабад22-й Всесвітній Конгрес з Інформаційних Технологій


Cloud Japan 2018 OsakaКоли: 21.02.2018 - 23.02.2018Країна: ЯпоніяРегіон: ОсакаМіжнародна виставка хмарних обчислень в Осаці


ИТД


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения