Новая тема Оставить комментарий
 
Опции статьи Опции просмотра

  #1  
Старый
Аватар для newsmaker
newsmaker newsmaker поза форумом
Заглянувший
Регистрация: 01.01.2011
Адрес: Украина

Новий гелевий газовий балончик Терен 4М

от newsmaker 07.11.2017, 16:31

Сучасна людина усвідомлює важливість забезпечення собі і своїм близьким максимальної безпеки, і газові балончики, які мають компактні розміри, доступну вартість і високу ступінь ефективності, набули значної популярності. Серед аналогів слід особливо виділити балончик Терен 4М, який має ряд специфічних особливостей і цим вигідно відрізняється від інших подібних засобів самооборони.


Загальний огляд пристрою Терен 4М


Оскільки всі сучасні газові балончики поділяються на різновиди залежно від виду їх наповнення і типу активної речовини, слід зазначити, що засіб Терен 4М відноситься до балончиків, в яких речовина представлено у вигляді гелю. Купить газовый баллончик такого типу можна в інтернет магазині "ShokerShop"


Перевагою такого типу є швидке випускання струменя гелю, його активність при попаданні на поверхню шкіри, проникнення в очі і глотку, де гель активізується і робить дуже подразнюючу дію на слизові оболонки.


Взагалі в залежності від виду активної речовини газові балончики, які сьогодні пропонуються в продажу, слід поділяти на:


• аерозольні, які випускають струмінь активної речовини, яка при попаданні в повітря утворює різне за розмірами хмарове облако, що впливає на противника;


• струменево-аерозольні, також випускають вузьку струмінь у вигляді великих за розмірами крапель, і потім перетворюються в хмару - так проявляється аерозольна складова;


• спрямований струмінь переважає у газових балончиків з вираженою дальністю вильоту струменя;


• пінні варіанти випускають активна речовина у вигляді піни, активно розповсюджується по шкірі і агресивно впливає на слизові оболонки;


• гелеві варіанти - газові балончики, струмінь з яких випускається з достатньою дальністю, а гель при попаданні на обличчя активізується і заліплює очі, проникає в рот і пори шкіри, викликаючи печіння і свербіж.


Основні переваги Терен 4М


Підвищений рівень популярності газового балончика Терен 4М пояснюється наявністю у нього переваг, які вигідно відрізняють даний вид від аналогів. До найбільш принципових моментів, які слід зазначити при аналізі розглянутого балончика, відносяться:


1. компактність розмірів - це дає можливість зберігати флакон як в кишені, так і в невеликій дамській сумочці;


2. підвищена дальність викиду струменя дозволяє потрапити в супротивника, який знаходиться на достатній відстані;


3. можливість використання препарату під будь-яким кутом - основне вигідне відмінність його від аналогічних газових балончиків;


4. сила викиду активної речовини забезпечує незалежність від вітру;


5. доступність вартості також відноситься до важливих переваг даного газового балончика.


Оскільки активна речовина представлено у вигляді гелю, його вплив на шкіру і слизові оболонки противника є особливо актуальним: гель швидко проникає в очні западини, в найдрібніші ранки на шкірі, під окуляри. Нападники швидко виводиться з ладу і з'являється час, щоб втекти і уникнути нападу.


Призначення газового балончика Терен 4М


Розглянутий газовий гелевий балончик призначається для чинення опору при несподіваному нападі. Діюча речовина в ньому, представлене у вигляді гелю і володіє підвищеним ступенем проникнення в пори, очні западини і дрібні тріщини шкіри, виділяється у вигляді спрямованої струменя і забезпечує спрямоване потрапляння і швидке поразка противника.


Оскільки струмінь речовини евакуюється в йду струменя, даний засіб може використовуватися як на вулиці, так і в закритому приміщенні.

__________________
-Вам 50?
-Нет лучше сразу соточку!
Ответить с цитированием
Просмотров 312 Комментарии 0
Всего комментариев 0

Комментарии

Новая тема Оставить комментарий


Опции статьи
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения


Похожие статьи
Статья Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Новий модем від PEOPLEnet yUPa Новости PEOPLEnet 0 20.08.2010 16:58
Mapia - це новий картографічний сервіс yUPa Интернет и сети 2 18.03.2009 20:07
Акція «Новий рік – цілий рік!» yUPa ОГО!Мобильный (Utel 3G) 0 12.12.2008 19:15
Новий партнер по обмiну MMS-повiдомленнями Fandorin ОГО!Мобильный (Utel 3G) 0 17.08.2008 03:59
Новий Розділ Rainbow Покрытие и Роуминг 8 11.06.2007 14:55