Новая тема Оставить комментарий
 
Опции статьи Опции просмотра

  #1  
Старый
Аватар для newsmaker
newsmaker newsmaker поза форумом
Заглянувший
Регистрация: 01.01.2011
Адрес: Украина

Коли нове ЗНО?

от newsmaker 04.12.2018, 23:24

МОН підготувало і оприлюднило терміни проведення ЗНО в 2019 році, яке буде проводитися вже в 12-й раз.

Коли нове ЗНО?

Календарний план


Традиційно в кінці навчального року проводиться ЗНО, яке ставить перед собою мету об'єктивно оцінити знання абітурієнтів, що планують продовжити навчання в українських ВНЗ. До тестування допускаються, як випускники поточного року, так і ті, хто закінчив школу раніше.Наступного року зареєструватися до участі у ЗНО можна з 5 лютого по 25 березня.

Щороку МОН презентує нововведення, і цей не став винятком. Зокрема,

майбутнім абітурієнтам для вступу до вищих навчальних закладів України доведеться здавати тестування з трьох навчальних предметів, а результати будуть зафіксовані в атестатах, як частина ДПА.

Максимальна кількість дисциплін, з якими можна зареєструватися на ЗНО - 4. Серед них українська мова та література, яка завжди був обов'язковою, а також історія України або математика, на вибір випускника.

Торкнулися зміни й учнів професійних або професійно-технічних навчальних закладів. У 2018 року вони складали тестування тільки з української мови та літератури. В цьому році до цього предмету додається ще один обов'язковий - випускник може самостійно вирішити, буде це математика або історія України.

Основна сесія тестування починається 21 травня з іспиту з математики, і закінчиться 13 червня на ЗНО з хімії.

УЦОЯО розмістить правильні відповіді з усіх предметів вже до 14 червня. Інформацію можна буде знайти на офіційному сайті.

МОН також зазначило терміни, до яких буде встановлено поріг «склав / не склав» для випускників цього року. Для частини предметів це вийде зробити вже до 13 червня, для біології та іноземних мов - до 19.06, дедлайн для решти предметів - 24.06.

Додаткова сесія ЗНО


25.06 2019 всi результати основної сесії тестування вже повинні бути опубліковані. І тільки тоді почнеться проведення додаткової сесії (26.06-12.07).

До неї допускаються:
  • учасники АТО, які не встигли подати заявку на проходження ЗНО протягом основної реєстрації;  • особи, які проживають на неконтрольованих територіях і не зареєструвалися вчасно;  • ті, хто повинен був здавати ДПА в формі ЗНО, але не зміг зареєструватися вчасно через поважну причину;  • особи, що знаходилися в слідчих ізоляторах, установах виконання покарань за рішенням судів.УЦОЯО представило інформацію, згідно з якою в наступному році планується приділити підвищену увагу інклюзивному компоненту тестування. Так, тепер люди з вадами зору зможуть скласти ЗНО з більшості предметів. Завдання для них будуть надруковані шрифтом Брайля. Крім цього, буде випробувано нову технологію, що передбачає використання спеціальної техніки.

Нагадаємо, нещодавно «Всеосвіта» публікувала дати пробного ЗНО в 2019 році.

__________________
-Вам 50?
-Нет лучше сразу соточку!
Ответить с цитированием
Просмотров 314 Комментарии 0
Всего комментариев 0

Комментарии

Новая тема Оставить комментарий


Опции статьи
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения