Закрытая тема Закрытая тема
 
Опции темы Опции просмотра

Старый 04.12.2005, 20:03   #1
Знающий webivan поза форумом
 
Аватар для webivan
pm
"Джинс Країна" безкоштовно!

Я думаю всі знають про программу лояльності від Джинс - Енерджинс.
Так от там є доволі привабливий тариф "Джинс Країна"
Цитата:
Дзвінки по Україні - 0,7грн/хв(+ПЗЗ)
Смс - 0,2грн
Для того щоб на нього перейти потрібно 44444 блискавки.

Тепер найголовніше: для того щоб набрати ці блискавки абсолютно безкоштовно нам знадобиться:
1)Телефон з функцією автопідйому слухавки*
2)Телефон+кабель для з'єднання з ПК, чи стартфон базований на Symbian
3)Программа Nacroot
4)Трохи вільного часу
*Можливі варіанти з встановлення спеціальних патчів на телефони для додавання такої функції в телефоні. Персонально я для цього використовую телефони Nokia з підключеною гарнітурою, що звільняє мене від необхідності встановлення цих самих патчів.

До справи.
1)В перший телефон(з автопідйомом слухавки) вставляємо картку "Джинс".
2)В другий - UNI(Djuice, чи Ace&Bace - у випадку неможливості використання UNI).
3)З'єднуємо другий телефон з ПК(Або встановлюємо вищевказану программу прямо на нього, якщо це смартфон).
4)Запускаємо программу.
5)Підбираємо в опціях программи такий інтервал, щоб слухавка клалася через мінімальний час після зняття.
6)Ставимо программу на автонабір, залишаємо телефони на ніч і отримуємо за кожне підняття слухавки 10 блискавок на рахунок.

За дві ночі ми вже маємо на рахунку достатньо блискавок для активації тарифа "Джинс Країна".

P.S. Мобі для данних цілей використовувати не раджу, оскільки оператор просто блокує номер а зловживання безкоштовними інтервалами.
 
Старый 04.12.2005, 20:24   #2
Знающий webivan поза форумом
 
Аватар для webivan
pm
Я тут згадав ще один спосіб, але від дійсний тільки у випадку з UNI, та ще й тільки при використанні Nokia s40v2.(В якості другого телефона)

Отже: ви з'єднуєте Nokia з ПК і інсталюєте модем(у випадку з'єднання через інфрачервоний порт, або по Блютусу він інсталюється автоматично).
Далі створюєте нове з'єднання, з використанням цього модему.

Параметри з'єднання:
Номер виклику - номер Джинс, який ви "прокачуєте"
Логін і пароль - будь які
В параметрах з'єднання(вкладка "параметри"), у полі "число повторений набора номера" вказуєте доволі велике число(наприклад 9999999), а в полі "интервал между повторениями" - 1 секунда.

Тепер зберігаємо зміни і клацаємо "Вызов".
Все, тепер виклик буде автоматично відрубатись після 2-х секунд(що нам і треба), через несумісність UNI з данною серією телефонів!
 
Старый 05.12.2005, 00:13   #3
Профессионал Rainbow поза форумом
 
Аватар для Rainbow
pm
Хм. Здається мені що кучмазірка такі фішки теж не пропустить! Як не як мережу нагружає по повній.
__________________
PeopleNet(PeopleClub), ІТ (Все разом - 30)
 
Старый 05.12.2005, 00:19   #4
Знающий webivan поза форумом
 
Аватар для webivan
pm
Принаймні, при прокачці Лайфа пропускає. Сумніваюся, що для Джинса буде виключення. Тут же є ще й така штука, що трохи перетримаєш і вже ПЗЗ...
 
Старый 05.12.2005, 10:34   #5
Профессионал Smb. поза форумом
 
Аватар для Smb.
pm
Всё это хорошо, но разве что "из любви к искусству". Джинс может быть интересен внутрисетью, то есть если у вас на нём сидят друзья, с которыми вы будете конкретно общаться. Так для этого можно взять "Новогодний". А для всего остального мне не нравится "Завжди дешевше", на сегодня есть варианты и поинтереснее.
Кстати, а за доение Гоблина не отключают? А то не появился бы у нас Disabled-II
 
Старый 07.12.2005, 15:19   #6
Знающий webivan поза форумом
 
Аватар для webivan
pm
S goblina ka4at' ne proboval. Tak 4to ne skaju.
 
Старый 11.12.2005, 16:31   #7
Пользователь Disabled поза форумом
 
Аватар для Disabled
pm
Радует что от моей проги еще есть толк :)
p.s я ее еще юзаю чтоб достать тех кто предлагает перевести деньги или код ваучера :)
__________________
Super Life :) + Nokia E70 + Motorola C390 + Prepaid in Corporation
 
Старый 27.12.2005, 11:36   #8
Знающий webivan поза форумом
 
Аватар для webivan
pm
До речі, завдяки посиленню новорічної акцїї, ви маєте можливість перейти до новорічного пакету за 10000 блискавок. Як їх набрати, читайте вище;)
 
Старый 19.03.2006, 09:23   #9
Новичок feere поза форумом
 
Аватар для feere
pm
Cпасибо,но мне нет смысла это делать:
Во-первых: У меня уже есть на счету 98000 жемчужин и я не знаю куда их деть.
Во-вторых: Сим-Сим Эконом на 5 коп. всего дороже. Из-за 5 коп. такая волокита. Мое мнение--- нет смысла.
 
Закрытая тема Закрытая тема


Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения


Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Услуга "Перезвони мне" и "Вам звонили", "Есть связь!" sanioktlf Обслуживание абонентов МТС-Украина 41 01.05.2010 11:31
"Питерские" убедили "Мегафон" купить "Синтерру" dima1 Россия 0 02.06.2009 14:04
МТС, "Билайн" и "МегаФон" предоставили совместную услугу "Чат" debugger Россия 0 11.04.2009 20:49
"Вымпелком" или "Киевстар". "Альфа" просит отдать ей одну из этих компаний EGOIST Взаимоотношения операторов 0 11.12.2006 16:27
Джинс "Релакс" Malky JEANS 1 19.10.2006 22:46