Новая тема Ответить в теме
 
Опции темы Опции просмотра

Старый 23.03.2011, 13:40   #1
Заглянувший vbilovus поза форумом
pm
Плохо онлайн послуга поповнення рахунку оператора мобільного зв'язку

ПРИВАТБАНК - ШАХРАЙ!

Ніколи не користуйтесь онлайн послугою поповнення рахунку оператора мобільного зв'язку Київстар!!!
Приватбанк разом з Київстар рекламують це як "ЗРУЧНІСТЬ", а насправді це "ШАХРАЙСТВО" в національному маштабі.
Є велика ймовірність, що Ваші кошти ніколи не потраплять на Ваш мобільний рахунок, а назавжди осядуть в Приватбанку.
Для прикладу вчора 22 березня 2011 року о 14:48 і о 16:02 з допомогою МійКиївстар було здійснено дві операції
поповнення різних рахунків на суми 51грн і 301грн відповідно.
О 20:20 я зателефонував до оператора Київстар і на питання "Куди ділися мої кошти?" я отримав відповідь:
"Зі всіма подібними запитання прошу звертатися до Приватбанку за телефоном 0800500003".
Щож, телефоную до Приватбанку, але вияснити долю моїх 352грн виявляється не можливим в телефонному режимі!!!
Телефоную в банк де зареєстована моя кредитка і отримую підтвердження, що кошти були списані.
Як мені хотілося матюкатися в цю мить!!!
Повторно набираю телефон Приватбанку і тільки після скандалу мені підтвердили, що гроші потрапили в Приватбанк,
але по не відомій нікому причині (так би мовити збій у системі) вони не можуть бути зараховані на рахунки
оператора мобільного зв'язку Київстар.
Зі слів оператора Приватбанку, в таких ситуаціях банк може повернути кошти назад на кредитку
і то лише у випадку, якщо власник коштів зробить запит.
На моє щастя такі запити банк приймає у телефонному режимі.
Більше того після запиту Вам прийдеться чекати на повернення коштів мінімум три дні.

Сьогодні я дізнався що аналогічні зникнення коштів за останні тижні відбулися у моїх друзів...

Хто мені пояснить, що відбувається в Приватбанку?
Це регулярні збої в платіжній системі чи шахрайство по "приватбанківськи"?
  Цитата 
Старый 23.03.2011, 16:13   #2
Знающий maxdam поза форумом
 
Аватар для maxdam
pm
Через Приват24 пробывал пополнить?
__________________
доска объявлений
  Цитата 
Старый 23.03.2011, 17:02   #3
Профессионал Malky поза форумом
 
Аватар для Malky
pm
Цитата:
Сообщение от maxdam Посмотреть сообщение
Через Приват24 пробывал пополнить?
Из текста можно понять, что карта не Приватбанка.
__________________
  Цитата 
Старый 23.03.2011, 17:46   #4
Профессионал Rainbow поза форумом
 
Аватар для Rainbow
pm
Взагалі ці приколи з поповненням черег примат не новина. Мораль сєй басні такова. Не суньте свою карточку там де примат обслуговує, якщо не хочете мати проблем потім.

Зрештою про походеньки примата хіба тільки лінивий не знає. У юа-неті їх тьма.
__________________
PeopleNet(PeopleClub), ІТ (Все разом - 30)
  Цитата 
Старый 24.03.2011, 12:15   #5
Новичок Вера123 поза форумом
pm
Цитата:
Сообщение от vbilovus Посмотреть сообщение
ПРИВАТБАНК - ШАХРАЙ!

вчора 22 березня 2011 року о 14:48 і о 16:02 з допомогою МійКиївстар було здійснено дві операції
поповнення різних рахунків на суми 51грн і 301грн відповідно.
О 20:20 я зателефонував до оператора Київстар і на питання "Куди ділися мої кошти?" я отримав відповідь:
"Зі всіма подібними запитання прошу звертатися до Приватбанку за телефоном 0800500003".
тоже самое сегодня у меня случилось - пополняла через сайт Киевстар!!! ПОЗОР ПРИВАТУ!!!
  Цитата 
Новая тема Ответить в теме


Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения


Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Термінали поповнення рахунку igorlesn IT - информационные технологии 7 27.05.2010 16:54
999 — новий спосіб поповнення мобільного рахунку абонентами «Київстар» debugger Новости и акции 6 16.04.2009 23:04
500грн за поповнення рахунку Nekto Обсуждение работы 4 03.03.2008 01:38
Нова послуга від PEOPLEnet — поповнення рахунку он-лайн Rainbow Новости PEOPLEnet 1 20.06.2007 17:27
Beelіne пропонує 100 грн за поповнення рахунку KISIGOR Частным клиентам (предоплата) 15 24.04.2007 10:06