Новая тема Ответить в теме
 
Опции темы Опции просмотра

Старый 14.11.2011, 05:35   #1
Специалист EGOIST поза форумом
 
Аватар для EGOIST
pm
Зустрічайте інноваційну SIM/MicroSIM

Зустрічайте інноваційну універсальну SIM-картку від Укртелекому – SIM/MicroSIM!


«ОГО! Мобільний» – вибір розумних – вітає у власній мережі новітні iPhone 4S та Nokia N9! Зустрічайте інноваційну універсальну SIM-картку від Укртелекому SIM/MicroSIM – ідеальне рішення для найсучасніших мобільних пристроїв!
Укртелеком пропонує MicroSIM картку для підключення найсучасніших мобільних пристроїв, таких як iPhone 4/4S, iPad 2, Nokia N9, Nokia Lumia 800, Nokia 603 та інших розумних гаджетів.Для спрощення підключення до послуг компанії всі абоненти мобільного зв’язку Укртелекому, незалежно від способу підключення або тарифного плану, можуть отримати MicroSIM-картку. Ця унікальна пропозиція доступна для кожного абонента без додаткових умов.

Отримати MicroSIM можна, здійснивши підключення до будь-якого тарифного плану мобільного зв’язку Укртелекому на контрактну або передплачену форму обслуговування. Існуючим контрактним абонентам Укртелекому для отримання MicroSIM потрібно скористатися послугою «Зміна USIM-карти».

Оновлений стартовий пакет включає в себе картку з суміщеним Mini/MicroSIM модулем:Саме тому, завдяки універсальному модулю можна самостійно обрати бажаний формат картки – стандартна MiniSIM або MicroSIM.
Для використання в сучасному пристрої передбачається, що після обрання оптимального для Вашого пристрою формату USIM-картки, Mini або MicroSIM може бути одноразово витягнена з повнорозмірної карти. Порівняно з MiniSIM, MicroSIM має менші розміри (12×15 мм).

Стартові пакети з MicroSIM-карткою для абонентів неконтрактної форми обслуговування мають спеціальне маркування, у вигляді відповідної наклейки на стартовому пакеті. Такі пакети будуть доступні для продажу з 11 листопада 2011 року у Пунктах обслуговування абонентів Укртелекому та в дилерській мережі за незмінною ціною 30 грн.

За статистикою, на початок листопада кількість смартфонів, планшетів та КПК в мобільній мережі Укртелекому склала близько чверті від всієї абонентської бази. З початку 2011 року кількість телефонів та планшетів виробництва Apple, підключених до мобільного зв’язку Укртелекому, зросла вдвічі і на сьогодні досягла 30% від загальної кількості «розумних» пристроїв у нашій мережі.

Нагадуємо, що тільки мережа Укртелеком побудована за стандартом UMTS/HSDPA та повністю сумісна з новітніми пристроями, такими як планшети та смартфони, та дозволяє в повній мірі скористатись їх перевагами.

Для отримання додаткової iнформацiї, телефонуйте до Контакт-Центру за номером 0 800 50 11 88 (з фіксованого телефону) або 1188 (з мобільного телефону Укртелекому).

Источник: официальный пресс релиз До підключення новітніх iPhone4S та Nokia N9 готові! Зустрічайте інноваційну універсальну SIM-картку від Укртелекому – SIM/MicroSIM!
__________________
Beeline "Алло" + LG X2 (P990)
  Цитата 
Старый 14.11.2011, 11:53   #2
Профессионал dima1 поза форумом
 
Аватар для dima1
pm
Другим бы взять пример. ИМХО удобно. Сам выбираешь к чему подключать.
  Цитата 
Новая тема Ответить в теме


Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения


Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
МТС-Украина начала выпускать стартовые пакеты с сим-картой форм фактора MicroSIM ~DiM~ Развитие, покрытие и качество МТС-Украина 0 01.09.2011 18:14