Опции темы Опции просмотра

Старый 14.02.2007, 10:32   #261
Профессионал Smb. поза форумом

pm
Ну значит осталось совсем немногое: официально признать голосовую почту активированной (хотя де-факто она у меня и так работает) и дать возможность переводиться на другие ТП.

Старый 15.02.2007, 20:54   #262
Пользователь Lestat поза форумом

pm
Цитата:
Сообщение от Smb. Посмотреть сообщение
дать возможность переводиться на другие ТП.
Сьогодні дзвонив в 0611, дали таку відповідь:"Можна перейти на інший тарифний план крім говоруна, коштує 10грн, тільки потрібно приїхати зі сім картою в СЦ, крточку вони не міняють, тільки змінюють параметри "

1 пользователь поблагодарил Lestat:
Maxxx (15.02.2007)
Старый 15.02.2007, 23:42   #263
Профессионал Smb. поза форумом

pm
Цитата:
Сообщение от Lestat
крточку вони не міняють, тільки змінюють параметри "
Интересно, что под этим подразумевается?

Старый 16.02.2007, 00:39   #264

pm
Цитата:
Сообщение от Smb. Посмотреть сообщение
Интересно, что под этим подразумевается?
міняють ІМСІ і КІ, но цікаво як? для цього потрібно мати АДМ і сервісні команди.
карточки належали приват банку, отже в них(Білайн) немає АДМ і сервісних команд щоб поміняти ІМСІ і КІ, но може таке бути що при появі привата сім карти цього ж привату належали УРС, тільки приват їх орендував, тоді можливо і УРС має ці всі команди. ІМХО.

Старый 16.02.2007, 01:03   #265
Профессионал Verden поза форумом

pm
Цитата:
Сообщение от Lestat Посмотреть сообщение
міняють ІМСІ і КІ, но цікаво як? для цього потрібно мати АДМ і сервісні команди.
карточки належали приват банку, отже в них(Білайн) немає АДМ і сервісних команд щоб поміняти ІМСІ і КІ, но може таке бути що при появі привата сім карти цього ж привату належали УРС, тільки приват їх орендував, тоді можливо і УРС має ці всі команди. ІМХО.
Теж хочу висловити свою думку: якщо П:М обслуговувася на технічній базі УРС, то в останньої має бути вищезазначена інфо, оскільки вона є технічною, тому не могла пройти повз УРС. Ну а якщо моє припущення невірне, то маю інше : можливо, Приват передав усю інфу про картки в УРС, відмовившись їх обслуговувати

Старый 16.02.2007, 11:07   #266

pm
Сьогодні дзвонив в СЦ і знову перепитав про перехід з ПМ на Білайн, сказали що можливий, но номер поміняється і для цього треба купити стартовий пакет Білайн:)))

Старый 16.02.2007, 11:41   #267
Специалист sanioktlf поза форумом

pm
Цитата:
Сьогодні дзвонив в СЦ і знову перепитав про перехід з ПМ на Білайн, сказали що можливий, но номер поміняється і для цього треба купити стартовий пакет Білайн:)))
Хм... сторанно. Я сегодня после обеда иду забирать свой восстановленный ПМ, но уже в виде ГЛ, но со старым как я понял номером на 9хх. Хотя ждать пришлось неделю, с учётом всех переносов сроков восстановления.

Старый 16.02.2007, 12:04   #268
Профессионал Verden поза форумом

pm
Плохо

Цитата:
Простіше купити новий номер, старий покласти на поличку і не парити собі мізків. Нащо давати операторам установку казати такі дурниці? Кажіть прямо: перехід неможливий, і все! А то дурницю як рявкнуть, то хоч стій, хоч падай

Старый 16.02.2007, 12:31   #269

pm
Цитата:
Сообщение от Verden Посмотреть сообщение
Простіше купити новий номер, старий покласти на поличку і не парити собі мізків. Нащо давати операторам установку казати такі дурниці? Кажіть прямо: перехід неможливий, і все! А то дурницю як рявкнуть, то хоч стій, хоч падай
та він мене також розсмішив, так я можу з ПМ і на PeopleNet перейти, правда ще потрібно буде трубку поміняти, но можу і на стаціонарний :) там телефон дешевший, правда проводи будуть заважати:))))).

нерозумію я керівництва УРС, такого тупого я ще не бачив і не чув.

Старый 16.02.2007, 12:41   #270
Специалист Andrey поза форумом

pm
Цитата:
Не обращайте внимание на такие бредни. Они сами не знают что к чему. Попробуйте задать вопрос на сайте Билайн.

Старый 17.02.2007, 01:49   #271
Новичок SP777 поза форумом
pm
Не будем забывать, что карточки П:М забивались конкретной инфой при помощи пос-терминалов в момент продажи (именно в этот момент карте присваивался номер). Приват запатентовал эту технологию и даже с ней какой-то конкурс инновационных проектов выиграл. Этот патент при желании можно найти и почитать, что там к чему.

Опции темы
Опции просмотра