Новая тема Ответить в теме

Опции темы Опции просмотра

Старый 27.08.2006, 12:07   #1
Заглянувший tectube поза форумом
pm
Восклицание до 10 НОМЕРОВ НА ОДНОЙ sim КАРТЕ.

Комплект "Multisim" для объединения нескольких сим-карт в одну мультисим (multisim) карту!!!

Стоимость: 700р.

Данный комплект предназначен для самостоятельного изготовления мультисим (multisim, megasim, supersim) карты.
Выбор нужного номера происходит с клавиатуры телефона. Гарантия - 6 месяцев со дня продажи.

Заказать можно здесь
  Цитата 
Старый 28.08.2006, 01:24   #2
Новичок Majesty поза форумом

pm
Сімки наших оперів не клонуються, окрім хіба Київстара та старих Сім-Сім.
  Цитата 
Старый 28.08.2006, 10:41   #3
Постоялец panatar поза форумом

pm
Цитата:
Сообщение от Majesty Посмотреть сообщение
Сімки наших оперів не клонуються, окрім хіба Київстара та старих Сім-Сім.
+джинс (некоторый) + приват:мобайл + контракт Веллком + припейд и контракт КС (некоторый) + ЮНИ
  Цитата 
Старый 29.08.2006, 01:58   #4
Новичок Majesty поза форумом

pm
Цитата:
+джинс (некоторый) + приват:мобайл + контракт Веллком + припейд и контракт КС (некоторый) + ЮНИ
Цікава інформація, мені деякий мінус, але обгрунтую, чому я написав те що написав.

Працює (точніше, працював) кореш в майстерні по ремонту трубок. І привіз хтось там був зі Львова (чи компаньон, чи хто, не знаю) на пару днів погратись вищезгаданим програматорчиком і чистою сімкою на 6 номерів. Я зовсім випадково забіг (там виділенка халявна )) . Сімка зчитувалась хвилин 25. Я був присутній на пробі Київстара (ейс+бейс), і ще надав задля цікавості свій сім-сім (тоді ще мобі не юзав, от лось )
Київстар успішно зісканився, сім-сім щось наприкінці не хтів (щось там мигало, не знаю, я перший раз такий апарат увидів і більше не бачив). Але ЮМС пріпейд інша карточка сканилась (хм), юні не було(і покриття ГТ теж )). Діджус - нєа, Джинс - нєа (це відбувалось раніше без моєї присутності) п-м і велком днем з вогнем не знайдеш в нашому селі. Лайф (акційна карточка, роздавали в універі) - нєа. Словом, дива не сталось :-((( А я вже тоді також губу розкотив ))
  Цитата 
Новая тема Ответить в теме

Опции темы
Опции просмотра