Новая тема Ответить в теме
 
Опции темы Опции просмотра

Старый 03.12.2008, 23:45   #21
Профессионал dima1 поза форумом
 
Аватар для dima1
pm
МТС-Україна запускає соціальний сервіс знайомств «Мамба» на WAP-порталі МТС

Оператор мобільного зв'язку МТС-Україна оголошує про запуск міжнародного сервісу знайомств «Мамба» на мобільному порталі WAP.MTS.COM.UA.

Популярною службою знайомств і спілкування «Мамба» вже користуються більше чотирьох мільйонів людей з України та інших країн світу. На сторінці сервісу знайомств завжди знаходяться тисячі користувачів он-лайн, які бажають познайомитися. Тепер абоненти МТС-Україна зможуть користуватися сервісом на порталі WAP.MTS.UA за допомогою свого мобільного телефону.

Мобільна версія «Мамба» спеціально адаптована для користування з мобільних терміналів. У мобільному сервісі, що працює на WAP-порталі МТС, нові користувачі зможуть реєструватися, створити нову анкету і розмістити свої фотографії, спілкуватися з іншими користувачами сервісу. Існуючим користувачам сервісу «Мамба» досить авторизуватися у відповідному розділі WAP-порталу МТС і продовжувати користуватися службою знайомств з мобільного телефону.

Завдяки зручному пошуку анкет і корисним функціям, можна легко завести нові знайомства, а за допомогою функції «Підняти анкету наверх» користувачі можуть розміщувати анкету в перших результатах пошуку.

Сервіс знайомств «Мамба» розміщений на порталі WAP.MTS.COM.UA у розділі «Спілкування», а також за прямим посиланням http://wap.mamba.mts.com.ua.

Джерело: www.mts.com.ua
  Цитата 
Старый 16.04.2009, 17:29   #22
Профессионал dima1 поза форумом
 
Аватар для dima1
pm
Акція і подарунки до свята на порталі WAP.MTS.COM.UA

Візьміть участь у святковій акції! Зіграйте в традиційну великодневу гру! З 15 по 23 квітня 2009 року заходьте на WAP-портал МТС і змагайтеся за подарунки!

Весела гра і подарунки до Великодня!

З 15 по 23 квітня заходьте в розділ «Великдень» на головній сторінці порталу WAP.MTS.COM.UA і грайте у веселу гру і отримуйте подарунки!

Учасники грають у традиційну пасхальну гру. Ви можете грати з комп'ютером, вибрати собі у суперники іншого абонента або запросити друга для змагань.

За кожну перемогу у грі учасник отримує 1 бал у рейтингу. Переможцем стане учасник, який посів перше місце у рейтингу.

Переможець отримає флеш карту на 4 гігабайти «Transcend Jetflash V95 4gb»! Не залишиться без заохочувального подарунка й учасник, який отримав більше за всіх поразок. Він отримає флеш карту «LG 1 GB Slide Chocolate» на 1 гігабайт.

На початку гри всім учасникам дається можливість безкоштовно зіграти три гри:

*
Подальша купівля однієї гри – платний клік на порталі вартістю 1 грн. з ПДВ, без ПФ.
*
Купівля відразу п'яти ігор – платний клік на порталі вартістю 3 грн. з ПДВ, без ПФ.
*
Купівля відразу десяти ігор - платний клік на порталі вартістю 5 грн. з ПДВ, без ПФ.


Гра знаходиться у розділі «Великдень» на головній сторінці WAP.MTS.COM.UA, а також за прямим посиланням wap.mts.com.ua/eggs

Офіційні правила акції

Безкоштовні поздоровлення зі святом

Не пропустіть безкоштовних поздоровлень із Великоднем у святковому розділі «Великдень» на WAP.MTS.COM.UA! Підніміть настрій рідним і друзям мобільною листівкою і особистим поздоровленням!

Також у розділі Ви можете завантажити безкоштовний контент: тони для SMS і дзвінка, зображення, музику, відео й ігри. Тут Ви дізнаєтесь про цікаві рецепти пасок!

Розділ «Великдень» знаходиться на головній сторінці порталу WAP.MTS.COM.UA, а також за прямим посиланням wap.mts.com.ua/easter

SMS-поздоровлення до Великодня

Також до свята Великодня за номером 7058 Ви можете замовити оригінальні SMS-поздоровлення і переслати всім друзям! Відправте будь-яке SMS на номер 7058 і отримаєте два поздоровлення й один SMS-малюнок. Вартість складає 1 грн. з ПДВ, без ПФ.

Джерело: http://www.mts.com.ua/ukr/news.php?news_id=3324
  Цитата 
Новая тема Ответить в теме

Метки
wap, мтс-украина, яндекс


Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения


Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Жесть від проффесорського портала! Rainbow Юмористический раздел 0 04.10.2007 17:35
МТС-Украина и ТТК открыли новый международный пограничный переход Украина-Россия ~DiM~ Взаимоотношения операторов 0 11.09.2007 01:18
МТС-Украина и ТрансТелеКом открыли новую линию связи Россия-Украина Malky Развитие, покрытие и качество МТС-Украина 0 14.08.2007 11:40