Новая тема Ответить в теме
 
Опции темы Опции просмотра

Старый 08.10.2009, 19:22   #21
Специалист Andrey поза форумом
 
Аватар для Andrey
pm
Цитата:
Сообщение от Verden Посмотреть сообщение
не всіх може влаштовувати поповнення на 30 грн 1 раз в 30 днів.
Ну добре, що всіх влаштовує ПЗЗ 35 коп.
  Цитата 
Старый 09.10.2009, 01:47   #22
Знающий maxdam поза форумом
 
Аватар для maxdam
pm
меня 100% нет.
  Цитата 
Старый 09.10.2009, 02:14   #23
Профессионал Verden поза форумом
 
Аватар для Verden
pm
Цитата:
Сообщение от Andrey Посмотреть сообщение
Ну добре, що всіх влаштовує ПЗЗ 35 коп.
Ну то вирахуй мені економія 10хвилинного дзвінка з Бі на КС і порявняй з тп багато розмов Може, я щось не знаю, і замість економію, витрачаю величезні гроші?
  Цитата 
Старый 09.10.2009, 10:05   #24
Специалист Andrey поза форумом
 
Аватар для Andrey
pm
Цитата:
Сообщение от Verden Посмотреть сообщение
Ну то вирахуй мені економія 10хвилинного дзвінка з Бі на КС і порявняй з тп багато розмов Може, я щось не знаю, і замість економію, витрачаю величезні гроші?
Середня тривалисть моїх дзвінків на зовнішні мережі (не тільки на КС) складає 30-150 секунд, тому Багато розмов мені ні до чого. Якщо було б необхідно здійснювати постійно 10-ти хвилинні дзвінки на КС, то це була б інша справа.
  Цитата 
Старый 09.10.2009, 12:34   #25
Опытный пользователь roger поза форумом
 
Аватар для roger
pm
Цитата:
Сообщение от Verden Посмотреть сообщение
Ну то вирахуй мені економія 10хвилинного дзвінка з Бі на КС і порявняй з тп багато розмов Може, я щось не знаю, і замість економію, витрачаю величезні гроші?
А в другу сторону порахувати слабо? Чи за це грош! КС не платить?
  Цитата 
Старый 09.10.2009, 14:13   #26
Профессионал Rainbow поза форумом
 
Аватар для Rainbow
pm
Особливо веселим получається тариф коли дзвінки різношерсті.
Verden піар колгосп і надалі.
__________________
PeopleNet(PeopleClub), ІТ (Все разом - 30)
  Цитата 
Старый 09.10.2009, 18:23   #27
Постоялец a_tar поза форумом
 
Аватар для a_tar
pm
Цитата:
Сообщение от Rainbow Посмотреть сообщение
Verden піар колгосп і надалі.
Хм.... кто не с нами - тот против нас Про пиар, наверное, по себе судишь.... человек высказал свое мнение и в отличии от некоторых не навязывает его другим.
Желаю удачи.
__________________
067 - КС Единая цена -50%+050 - МТС без пополнения Львов
  Цитата 
Старый 10.10.2009, 00:29   #28
Профессионал Verden поза форумом
 
Аватар для Verden
pm
a_tar Навіть додати нічого:)
Rainbow Мнеі його нема чогоп піарити . Я собі користуюсь. Тобі навіть Андірй раціональну думку підкинув, але ти вперся і на своєму стоїш. В мене всі на КС. Нах мені твій білайн, якщо я з КСом спількуюсь не менше двох вилин за розмову? Чого всі такі стали розумні і повчають інших, видаючи свою думку за незаперчну істину?

Добавлено через 2 минуты
Цитата:
Сообщение от roger Посмотреть сообщение
А в другу сторону порахувати слабо? Чи за це грош! КС не платить?
Мені ні. Якщо тобі платить КС щось, чи УТК, то міг би з форумом поділитись
P.S. Нащо мені рахувати в другу сторону, якщо я дзвоню на КС? Абсолютно нікого на МТС/Бі/Лайф, з ким би часто спілкувався. Повторюю для танкістів(зокрема, для випускника танкового училища імені Гагаріна). Багато розмов вигідний для дзвінків на КС, і найкраще підходить для тривалих дзвінків
Хулі неясно?

Последний раз редактировалось Verden; 10.10.2009 в 00:32. Причина: Добавлено сообщение
  Цитата 
Старый 10.10.2009, 18:20   #29
Опытный пользователь roger поза форумом
 
Аватар для roger
pm
Цитата:
Сообщение от Verden Посмотреть сообщение
Мені ні. Якщо тобі платить КС щось, чи УТК, то міг би з форумом поділитись
P.S. Нащо мені рахувати в другу сторону, якщо я дзвоню на КС? Абсолютно нікого на МТС/Бі/Лайф, з ким би часто спілкувався. Повторюю для танкістів(зокрема, для випускника танкового училища імені Гагаріна). Багато розмов вигідний для дзвінків на КС, і найкраще підходить для тривалих дзвінків
Хулі неясно?
Ну і хто повірить в цю маячню: УТК щось мені платить!
Якщо Ти телефонуєш тільки на КС, то навіщо Тобі форум ALLgsm?
Щоб всі були на КС? Усе це ми вже проходили - ніколи на цу не слід приставати.
  Цитата 
Старый 10.10.2009, 19:51   #30
Пользователь svlads поза форумом
 
Аватар для svlads
pm
Цитата:
Сообщение от roger Посмотреть сообщение
Якщо Ти телефонуєш тільки на КС, то навіщо Тобі форум ALLgsm?
Абонентам КС вход на форум запрещён? Может и регистрацию прикрыли уже?

Говорит же человек: "Мне этот тариф очень выгоден, несмотря на ПЗС, потому что я звоню исключительно внутри сети". Несколько раз сказал. И каждый раз шуршание: "пиар...", "тебе КС деньги платит...". Ребята, а побольше конструктива можно? Даже обсуждать, сколько должно быть ПЗС и должно ли оно быть вообще - и то полезнее. Но всё обсуждение скатывается к тому, что бы кого-нибудь подъе*нуть. И так практически в каждой ветке.
Вы взрослеть собираетесь? Мудреть?
__________________
In My Humble Opinion
  Цитата 
Старый 10.10.2009, 22:02   #31
Опытный пользователь roger поза форумом
 
Аватар для roger
pm
Абсолютно не конструктивний тариф, піар теж колгоспом віддає.
  Цитата 
Старый 10.10.2009, 22:11   #32
Профессионал Verden поза форумом
 
Аватар для Verden
pm
roger тоді запропонуй "конструктивний" припейд тариф для тривалих дзвінків на КС
  Цитата 
Старый 10.10.2009, 22:28   #33
Специалист Andrey поза форумом
 
Аватар для Andrey
pm
Цитата:
Сообщение от Verden Посмотреть сообщение
roger тоді запропонуй "конструктивний" припейд тариф для тривалих дзвінків на КС
Я запропоную.
5 коп./хвилина без ПЗЗ і обов"язкових поповнень, або 0 коп./хв. + 35 коп. ПЗЗ. Слабо?
Тоді б навіть я взяв собі 3-м номеров КС для довгих дзвінків на цю мережу. Взагалі мені цей оператор ніколи не подобався.
А при існуючих умовах обов"язкогого поповнення у мене б просто гроші залишались на рахунку, тому що телефонувати з цього ТП на інші мережі це грабіж.
  Цитата 
Старый 10.10.2009, 23:41   #34
Профессионал Verden поза форумом
 
Аватар для Verden
pm
Andrey, а як на цей тариф підключитись? Щось я не зустрічав такого тарифа, хоч перерив увесьс айт
Цитата:
або 0 коп./хв. + 35 коп. ПЗЗ. Слабо?
Хм... в когось погано працюють мізки. Чим тобі БР не такий? Поповненням? Я не бачу в тому чогось накладного: ти просто поповнюєш рахунок і спілкуєшся, гроші в тебе залишаються.
P.S. все ясно:)
  Цитата 
Старый 11.10.2009, 12:55   #35
Специалист Andrey поза форумом
 
Аватар для Andrey
pm
Цитата:
Сообщение от Verden Посмотреть сообщение
Andrey, а як на цей тариф підключитись? Щось я не зустрічав такого тарифа, хоч перерив увесьс айт
Так такого нема, а якщоб був, то я, можливо купив би собі. Це просто припущення. А на сайті КС конструктивних тарифів нема взагалі, можешь не переривати його.

Добавлено через 4 минуты
Цитата:
Сообщение от Verden Посмотреть сообщение
Чим тобі БР не такий? Поповненням? Я не бачу в тому чогось накладного: ти просто поповнюєш рахунок і спілкуєшся, гроші в тебе залишаються.
P.S. все ясно:)
Що ясно? Гороші залишаються, але що з ними робити? Дзвонити на різні мережі по шаленим тарифам з ПЗС? Нема більше чого робити... Ти любишь розрахунки, так прикинь, скільки можна за це поповнення спілкуватись на Багато розмов і скільки на "29". Ясно? :)

Последний раз редактировалось Andrey; 11.10.2009 в 13:12. Причина: Добавлено сообщение
  Цитата 
Старый 11.10.2009, 13:28   #36
Опытный пользователь roger поза форумом
 
Аватар для roger
pm
Цитата:
Сообщение от Verden Посмотреть сообщение
roger тоді запропонуй "конструктивний" припейд тариф для тривалих дзвінків на КС
Ну а я що в маркетинговому відділі працюю? Створили якусь дурницю, потім ще одну, ще... А я повинен сушити голову над тим, що не є повною маячнею? Вибір зроблено давно: інші оператори, і не тільки національні. Після цього почуваю себе просто відмінно. При цьому і тим хто залишився полегшало у деякому відношенні. Ті, що залишились, починають нагадувати якусь секту, чи що? Іншими словами, замкнуту групу людей, з ознаками неповного відчуття реальності та закнутістю.
  Цитата 
Старый 12.10.2009, 01:38   #37
Профессионал Verden поза форумом
 
Аватар для Verden
pm
Andrey Ти знаєєш, як я не рахую, ну ніяк не виходить, що 29 вигідніший для дзвінків на КС. Може, я не атк рахую?
  Цитата 
Старый 12.10.2009, 09:07   #38
Специалист Andrey поза форумом
 
Аватар для Andrey
pm
Цитата:
Сообщение от Verden Посмотреть сообщение
Andrey Ти знаєєш, як я не рахую, ну ніяк не виходить, що 29 вигідніший для дзвінків на КС. Може, я не атк рахую?
Verden, я тобі пропонував порахувати дзвінки на різні мережі, і ти це прекрасно зрозумів.) А при частих коротких дзвінках Білайн вигідніший навіть для дзвінків на КС. Я вже мовчу про ненормальну ціну на зовнішні мережі в ТП Багато розмов і про обов"язкове поповнення.
  Цитата 
Старый 12.10.2009, 18:23   #39
Профессионал Verden поза форумом
 
Аватар для Verden
pm
Цитата:
Сообщение от Andrey Посмотреть сообщение
Verden, я тобі пропонував порахувати дзвінки на різні мережі, і ти це прекрасно зрозумів.) А при частих коротких дзвінках Білайн вигідніший навіть для дзвінків на КС. Я вже мовчу про ненормальну ціну на зовнішні мережі в ТП Багато розмов і про обов"язкове поповнення.
Да? Тоді поясни, будь ласка, для чого мені дзвонити на різні мрежі, коли в мене 99,9 відсотків на КС. Тим більше, що я говорив про тривалі розмови в мережі(якби ти хотів читати:
Цитата:
Він особливо підходить тим, в кого більшість на КС, і хто має тривалі розмови. Однозначно від кращий, ніж Класичний. Але знову ж таки: не всіх може влаштовувати поповнення на 30 грн 1 раз в 30 днів.
)
  Цитата 
Старый 12.10.2009, 19:43   #40
Специалист Andrey поза форумом
 
Аватар для Andrey
pm
Цитата:
Сообщение от Verden Посмотреть сообщение
Да? Тоді поясни, будь ласка, для чого мені дзвонити на різні мрежі, коли в мене 99,9 відсотків на КС.
Ну звідки ж я знаю для чого тобі дзвонити на різні мережі?
Мені, наприклад, треба дзвонити на різні мережі, тому, щоб не ходити з 3-ма трубками, користуюсь "29", а для сім"ї і кількох друзів тримаю Прості речі.
  Цитата 
Новая тема Ответить в теме


Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения


Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Тариф "Будьте на связи" и "Общайтесь без границ" для контрактных абонентов объединенной сети Киевстар-Билайн ~DiM~ Киевстар Контракт/Корпоратив 2 17.02.2011 00:06
Тарифний план "Багато слів" dima1 Киевстар Предоплата 43 02.12.2008 23:17
"Снижай тариф" - новое предложение для абонентов тарифа "Простые вещи" zkrvova Тарифные планы 34 24.02.2007 14:05