Новая тема Ответить в теме

Опции темы Опции просмотра

Старый 01.07.2009, 17:20   #1
Опытный пользователь lav поза форумом

pm
Тариф «djuice БЕЗЛІМ»

Тепер на планеті djuice діє безлімітний молодіжний тариф «djuice БЕЗЛІМ». Щомісяця поповнюй свій рахунок на 30 гривень або більше, і дзвони на всі номери djuice по 0 грн/хв без плати за з’єднання.

Тариф «djuice БЕЗЛІМ»-dj_bezlim.png

Після зміни тарифного плану на «djuice БЕЗЛІМ» ти автоматично та безкоштовно отримуєш безлімітне спілкування зі всіма абонентам djuice протягом 5 календарних днів, яке можна продовжити самостійно шляхом поповнення рахунку на суму від 30 гривень.

Додаткові умови >>>

Усі тарифи наведені з урахуванням ПДВ та без урахування збору до Пенсійного фонду, який складає 7,5% від вартості послуг без ПДВ і сплачується абонентом додатково у момент споживання послуг.

Деталі на оф.сайті: djuice.com.ua/price/150-bezlim.html

Последний раз редактировалось ~DiM~; 01.07.2009 в 21:53.
  Цитата 
Старый 05.07.2009, 19:48   #21
Специалист Andrey поза форумом

pm
А абонентов Диджус сейчас можно без напряга отличить от других абонентов КС? Ведь на диджусовской номерной емкости уже есть и абоненты КС предоплата и даже контрактники. У моего племянника Диджус, так он не знает как определить Диджус или не Диджус у абонента с номером, например, 096-9******. Просветите как это сделать.

Добавлено через 2 минуты
Цитата:
Сообщение от vova-mobile Посмотреть сообщение
Обнагліли, тварі... :)
То такі тварі, яких чим більше годують, тим більше вони нагліють:).
Хоча на схожих ТП Білайна переказ коштів взагалі не працює і про це навіть не попереджують.

Последний раз редактировалось Andrey; 05.07.2009 в 19:54. Причина: Добавлено сообщение
  Цитата 
2 участник(ов) сказали Спасибо Andrey:
Rainbow (19.07.2009), vova-mobile (05.07.2009)
Старый 05.07.2009, 20:34   #22
Специалист igorlesn поза форумом

pm
Цитата:
Сообщение от Andrey Посмотреть сообщение
Хоча на схожих ТП Білайна переказ коштів взагалі не працює і про це навіть не попереджують.
http://beeline.ua/tariff/plans/boom.wbp
Абонети тарифного плану «Бум!» не можуть переказувати кошти з власного рахунку іншим абонентам за допомогою послуги «Переказ коштів»
Verden (06.07.2009)
Старый 05.07.2009, 21:51   #23
Профессионал Smb. поза форумом

pm
Цитата:
Сообщение от Andrey Посмотреть сообщение
как определить Диджус или не Диджус у абонента с номером, например, 096-9******.
*177*380969******#
Запрос работает только с номеров Диджус, не более 10 раз в сутки, если не ошибаюсь.

Цитата 
1 пользователь поблагодарил Smb.:
Andrey (05.07.2009)
Старый 06.07.2009, 13:52   #24
Профессионал Verden поза форумом

pm
Плохо

Цитата:
Сообщение от igorlesn Посмотреть сообщение
http://beeline.ua/tariff/plans/boom.wbp
Абонети тарифного плану «Бум!» не можуть переказувати кошти з власного рахунку іншим абонентам за допомогою послуги «Переказ коштів»
Ці - не тварі. Вони набагато краще зробили - ти просто не можеш переказати кошти, які в тебе на рахунку, іншим, тільки витрачай. vova-mobile - так тримати! Неадекватність рулить!
  Цитата 
3 участник(ов) сказали Спасибо Verden:
LacriX (06.07.2009), vova-mobile (06.07.2009), vr@lex (06.07.2009)
Старый 06.07.2009, 23:43   #25
Пользователь vova-mobile поза форумом
pm
Ну, хоч за підтримку дякую
А щодо фрази "то такі тварі - чим краще їх годують, тим більше вони нагліють", (може щось перекрутив), то ця фраза хіба що для КС актуальна - в них же найбільші прибутки і найпотужніший лохотрон у рекламній продукції.
А скільки людей лоханулося на КС разом з Діджусом... Знаючи той факт, що на Діджусі з Київстаром часто седять люди, яким цього оператора нав'язали, стає шкода таких людей... Вони і про інших операторів і чути не хочуть...

Последний раз редактировалось vova-mobile; 06.07.2009 в 23:48.
  Цитата 
2 участник(ов) сказали Спасибо vova-mobile:
EricX (07.07.2009), Rainbow (07.07.2009)
Старый 19.07.2009, 19:12   #26
Постоялец a_tar поза форумом

pm
Подмигивание

Цитата:
Ну, хоч за підтримку дякую
А щодо фрази "то такі тварі - чим краще їх годують, тим більше вони нагліють", (може щось перекрутив), то ця фраза хіба що для КС актуальна - в них же найбільші прибутки і найпотужніший лохотрон у рекламній продукції.
А скільки людей лоханулося на КС разом з Діджусом... Знаючи той факт, що на Діджусі з Київстаром часто седять люди, яким цього оператора нав'язали, стає шкода таких людей... Вони і про інших операторів і чути не хочуть...
Давайте, не будем перегибать палку. Выбор оператора - свободное дело каждого. А лохотронят все опера одинаково... точно так же, как абоненты "кидают"сами себя в погонях за халявой.

Навязали киевстар или диджус:? Хм... вот это уже интересно. А абоны что, умственно отсталые безвольные создания, которые не могут самостоятельно принимать решения? Соглашусь, что тарифы КС достаточно высокие, но и услуги предоставляються качественные. Сколько я операторов перепробовал, а вернулся на КС и Джус...
  Цитата 
4 участник(ов) сказали Спасибо a_tar:
Malky (19.07.2009), Mobijolo (19.07.2009), yUPa (19.07.2009), СтУдЕнТ (20.07.2009)
Старый 19.07.2009, 21:27   #27
Специалист igorlesn поза форумом

pm
Цитата:
Сообщение от a_tar Посмотреть сообщение
Навязали киевстар или диджус:? Хм... вот это уже интересно.
Знакомый держит киевстар только по одной причине: у всех на работе киевстар...

Цитата:
Сообщение от a_tar Посмотреть сообщение
Соглашусь, что тарифы КС достаточно высокие, но и услуги предоставляються качественные.
Это сказки. Может быть в целом по стране оно и так, но согласись, что не везде. И таких мест как оказывается не так уж и мало. А если не отходить от темы топика, то и подавно.
Rainbow (19.07.2009)
Старый 20.07.2009, 09:42   #28

pm
Да. Я имел в виду не всю страну, а конкретно город Львов.
  Цитата 
Старый 20.07.2009, 12:06   #29
Профессионал Rainbow поза форумом

pm
a_tar, як на то пішло то у Львові якість послуг колгоспа далеко в кінці якщо брати до уваги всіх операторів. При тому якщо не найгріше. То ще треба Лайф гірше КС. Друге питання що Львів область силить на колгоспі в більшості.
Старый 20.07.2009, 15:41   #30

pm
Цитата:
Сообщение от Rainbow Посмотреть сообщение
a_tar, як на то пішло то у Львові якість послуг колгоспа далеко в кінці якщо брати до уваги всіх операторів. При тому якщо не найгріше. То ще треба Лайф гірше КС. Друге питання що Львів область силить на колгоспі в більшості.
Это не факт, а твоё личное субъективное мнение.
  Цитата 
2 участник(ов) сказали Спасибо a_tar:
Verden (21.07.2009), СтУдЕнТ (20.07.2009)
Старый 20.07.2009, 16:46   #31

pm
a_tar, як на то пішло то не тільки моє але і багатьох петерішниіх/колишніх абонентів КС зі Львова.
Старый 20.07.2009, 18:16   #32

pm
у каждого оператора можно найти бывших недовольных абонентов и теперешних недовольных абонентов
Я свое мнение не превращаю в декларацию.
  Цитата 
3 участник(ов) сказали Спасибо a_tar:
LacriX (21.07.2009), Verden (21.07.2009), СтУдЕнТ (20.07.2009)
Старый 20.07.2009, 22:23   #33
pm
a_tar, ти що - один із тих, хто розпіарює всім відомий Київстар?
Так от, доведеться тобі, недосвідченому піарщику, пояснити, чому я вважаю (і не лише я!), що і КС і Діджус - нав'язані.
Один із факторів, які посприяли популяризації КС - були найкраще покриття (мова іде про саме захід України, звідки, за словами автора, він і є), а також достатньо висока (можна сказати найвища) якість зв'язку.
Це все вдало поєдналося із низькими тарифами і новими акціями, які хотілося замовляти, на відміну від того, що ті, кого ти, a_tar, піариш, зараз пропонують.
Молодь - двигун прогресу, а тому як тільки КС прив'язав їх до себе, а ліпше сказати - приманив, то молоді люди притягували (не свідомо) своїх друзів, а, почасти, батьків.
Ні для кого не є секретом, що частіше за все саме дівчата в тих мобільних фішках нічого не шарять, а через те - не могли протистояти своїм коханим, коли ті їм дарували або рекомендували стартові пакети КС (тут , якщо комусь так краще, можна підставити значення Діджус - суть від того не зміниться).
Коли двоє старших людей, бодай років по 30 або більше побачили рекламу із вигідними тарифами - одразу всі підключаються до КС (див. мою думку про лохотрон в рекламі).
Коли у дитини КС - неодмінно і у батьків у більшості випадків буде той-таки КС.
a_tar, звертаюся до тебе, а також до твоєї групи підтримки - зрозуміло, що я мав на увазі, коли про нав'язування сказав?
Сподіваюся, ти не кидатимеш більше таких возвеличувальних записів про КС, а то таке і справді читати важко.
Якщо ти тут з метою розпіарити розпіарених - можеш і поразки тут зазнати...
  Цитата 
1 пользователь поблагодарил vova-mobile:
Rainbow (21.07.2009)
Старый 21.07.2009, 14:58   #34
Профессионал Verden поза форумом

pm
vova-mobile, Дурнички, підкріплені хіба що власним досідом. Крім того, сам із собою вступаєш в полеміку. Судячи з твого посту, постає питання: Ким нав"язаний? Молоддю? Ну так, якщо молодь - "двигун прогресу", то чому ніхто з них один одному не нав"язує лайф? Чому від Білайна крутять носом, хоча в нього тарифи зовсім непогані? Цікаво, що сам ти визнав:
Цитата:
"Один із факторів, які посприяли популяризації КС - були найкраще покриття (мова іде про саме захід України, звідки, за словами автора, він і є), а також достатньо висока (можна сказати найвища) якість зв'язку."
А, судячи з подяки модера, він таки, виходить, згоден, що в КС присутні ті фактори, що описані тобою вище(тоді взагалі не зрозуміло, з ким він намагається вступити в суперечку: виходить, сам із собою?:) ) Крім того, про дитину - взагалі смішно: Якщо в батьків буде КС, то й у дитини він буде. І вже дитина зможе потім сама собі купувати додаткові сімки і користуватись іншими, але це не значить, що батьки зразу кинулись - і перейшли на оператора дитини.
Ну й наразі, просто згадаю один іепізод з життя: моя знайома постійно юзала Джус, потім я дав ій Мобік, вона ним користувалась до "модернізації", коли Білайн поламав мережу й ніц не працювало. Скаржилася, що до неї не можуть додзвонитись, і викинула згодом сімку, вернувшись на джус. Та й що говорити про якість? В мене особисто там, де мені потрібно, нема покриття (нормального) Білайна, хоча я ним тривалй час успішно користувався. Знаєте, зимою виходити на засніжений город, щоб поговорити - не дуже файна перспектива. Вже не кажучи про те, що згодом(уже в кімнаті) треба шукати нормальне положення телефону, щоб був стійкий рівень сигналу і не пропадала мережа. Так що давайте тут про "пАкритіє", як любить Райдуга перекручувати, і про те, що когось хтось силує триматись за щось одне, говорити не будемо: коли раніше воно було не повсюди, люди вибирали одне з двох. Зараз же вибір є. І той, кому потрібне покриття і можливість зхавжди бути пов"язаним зі світом, робитьс вій вибір на користь слонів. Кому покриття по барабану, і подобається користуватись зв"язком "відм іста до міста"(пам"ятаю, якщо не помиляюсь: як колись Райдуга писав про подорожі на Львівщину через Немішаєво - ціла епопея!:))) )
P.S.стосовно посту №24, ти, видно, не зрозумів сарказму:) Ну та хай там:)
  Цитата 
Старый 22.07.2009, 01:14   #35

pm
Цитата:
a_tar, ти що - один із тих, хто розпіарює всім відомий Київстар?
Так от, доведеться тобі, недосвідченому піарщику, пояснити, чому я вважаю (і не лише я!), що і КС і Діджус - нав'язані.
Один із факторів, які посприяли популяризації КС - були найкраще покриття (мова іде про саме захід України, звідки, за словами автора, він і є), а також достатньо висока (можна сказати найвища) якість зв'язку.
Це все вдало поєдналося із низькими тарифами і новими акціями, які хотілося замовляти, на відміну від того, що ті, кого ти, a_tar, піариш, зараз пропонують.
Молодь - двигун прогресу, а тому як тільки КС прив'язав їх до себе, а ліпше сказати - приманив, то молоді люди притягували (не свідомо) своїх друзів, а, почасти, батьків.
Ні для кого не є секретом, що частіше за все саме дівчата в тих мобільних фішках нічого не шарять, а через те - не могли протистояти своїм коханим, коли ті їм дарували або рекомендували стартові пакети КС (тут , якщо комусь так краще, можна підставити значення Діджус - суть від того не зміниться).
Коли двоє старших людей, бодай років по 30 або більше побачили рекламу із вигідними тарифами - одразу всі підключаються до КС (див. мою думку про лохотрон в рекламі).
Коли у дитини КС - неодмінно і у батьків у більшості випадків буде той-таки КС.
a_tar, звертаюся до тебе, а також до твоєї групи підтримки - зрозуміло, що я мав на увазі, коли про нав'язування сказав?
Сподіваюся, ти не кидатимеш більше таких возвеличувальних записів про КС, а то таке і справді читати важко.
Якщо ти тут з метою розпіарити розпіарених - можеш і поразки тут зазнати...
Дядько, как не стыдно! Я просто высказал мнение, а ты с уважаемым Rainbow на пару разводишь базар. Или мнение, отличимое от Вашего, не имеет право на существование?!
Ну и на последок у меня для тебя новость: мне безразлично, считаешь ты меня Неопытным пиарщиком или кем ты там меня придумал себе (ну просто фея цветов: сама придумала, сама поверила...)...
Ну вот и все.
Мне удобен киевустар - это мое мнение.
  Цитата 
Старый 22.07.2009, 11:46   #36

pm
Цитата:
Сообщение от Verden Посмотреть сообщение
А, судячи з подяки модера, він таки, виходить, згоден, що в КС присутні ті фактори, що описані тобою вище
Знаєш, я в той час проживав у Львові і можу стверджувати vova-mobile що так і було. Так що не треба ляля. Якщо у Львові ще якесь разноманіття є, то у області майже як армії.
Старый 22.07.2009, 12:18   #37
pm
Добавлено через 13 секунд
Так, розпочну у порядку подання невдоволень та іншої інформації:
Цитата:
Дядько, как не стыдно! Я просто высказал мнение, а ты с уважаемым Rainbow на пару разводишь базар. Или мнение, отличимое от Вашего, не имеет право на существование?!
Та ніхто не говорив про те, що думки інших ні для кого не важливі, і що все має бути так, як ми тут пишемо.
Просто судячи із того, як ти поспішав відповідати на усі пости у цій темі (говорячи простіше - зважаючи на твою активність) я, особисто, нічого інакшого не зміг сказати, бо воно і справді на це схоже.

Цитата:
vova-mobile, Дурнички, підкріплені хіба що власним досідом. Крім того, сам із собою вступаєш в полеміку. Судячи з твого посту, постає питання: Ким нав"язаний?
Молоддю? Ну так, якщо молодь - "двигун прогресу", то чому ніхто з них один одному не нав"язує лайф? Чому від Білайна крутять носом, хоча в нього тарифи...
Тобі знайома така річ, як консерватизм, коли нічого не хочеш міняти і будь-які нововведення, навіть, якщо вони і вигідніші, все одно таких консерваторів не цікавлять?
Якщо знайоме тобі таке, то скажу, що більшість (про власний досвід ти не помилився, але там було досить багато людей, за якими я прослідкував) звикли до КС-у, хоча в них іноді і Лайф з БІлайном десь також є, але вони їх ставлять не так часто, як КС.
З приводу того, що я дещо схвальне сказав про КС:::
Та я ніколи не доводив, що КС - це повна фігня, і його юзати не потрібно. Так, в КС є переваги навіть поряд із МТСом, але є і недоліки.
Правда, недоліки КСа чомусь віднайти легше, навідміну від конкурентів.
Щодо того, що "коли у дитини КС - то в батьків також буде КС":
Зараз можливо трошки ситуація змінилася, але якщо пригадати як було рік-два назад, то так воно і було.
Коли дитина - давайте краще підліток, буде в моб. зв'язку ліпше розбиратися від батьків, то хто кому "нав'яже"???
І на завершення, про БІлайн і Лайф:
не хочу ображати жителів маленьких міст або райцентрів, але...
Розказую випадок із життя, аби все було зрозуміло.
Коли я у 2007-мому році ще зустрічався з дівчиною із Нововолинська (хоча вона частіше перебувала у Львові, а у Нововолинськ приїжджала не так часто), то якось одного недільного вечора я їй зателефонував.
Розмовляли ми десь приблизно хвилин 50, а після розмови усім її подругам стало цікаво що то в неї за тариф.
Коли ті почули про Лайф, то
з початку не знали, що він ловить у їхньому місті, пізніше - не вірили у "0", про який чули і бачили з реклами телевізора.
Натомість, про ДІджус знали вони добре, так як юзали його.
Навіть хтось запитав: "То в тебе Djuice Дует?"
Звідси виводимо відповіді на запитання, які стояли у попередніх постах:
Причини популярності КС це: неповна (для багатьох) проінформованість про інших операторів (покриття, тарифи, послуги тощо), присутність друзів, знайомих чи близьких певної людини саме на КС або на ДІджусі, некомпетентність у моб. зв'язку багатьох абонів (щось подібне з компами - юзати то юзають, а дехто навіть елементарно прогу видалити не може - не вміє просто, не знає, і, відповідно, не компетентний в тому), а також - я підкреслюю - почасти неприйнятні умови переходу з КС на іншого оператора.
Цими умовами є: покриття, послуги, якість обслуговування... Тарифи не враховуємо, бо знаємо, що в інших операторів є тарифи значно вигідніші за КСівські.
Тож я вважаю, що доступно пояснив усім, що не веду полеміки сам із собою, і що КС - нав'язаний не лише молоддю, але і обставинами (уважно читаємо!!!), і що КС - це лише вихід у безвихідній ситуації, коли нічого більше не працює... Якщо є запитання - пишіть

Добавлено через 4 минуты
Rainbow, я , як бачиш, не лише про Львівську область говорив, але і про , напр., волинську...

Последний раз редактировалось vova-mobile; 22.07.2009 в 13:00. Причина: Добавлено сообщение
  Цитата 
Старый 22.07.2009, 15:56   #38
Новичок Dmytro поза форумом
pm
Я гадаю, що тариф би був непоганий, якщо була б об`єднана мережа Djuice з Київстаром. Уявіть собі, як Київстар міг би заробити, якщо абоненти з передоплати переходили б на Djuice. В системі Мій Київстар, щоб перейти на Djuice Безлім потрібно спочатку заплатити 21,26 грн (ПДВ+ПФ) за перехід на тариф Djuice talk-non stop, пізніше з тарифу Djuice talk-non stop необхідно заплатити 21,26 грн. на перехід в Djuice безлім+поповнити рахунок на 30 грн., щоб можна говорити по 0/хв. Підсумовуємо 21,26+21,26+30=72,52 грн. Думаю якщо Київстар втратить ще з 1 млн. абонентів, з 1 вересня можливо буде об`єднання Київстар з Djuice.
  Цитата 
2 участник(ов) сказали Спасибо Dmytro:
dima1 (22.07.2009), vova-mobile (22.07.2009)
Старый 22.07.2009, 16:01   #39
Эксперт foxmax поза форумом

pm
Не советуйте, куда мне подключаться, и я не скажу, куда вам идти
a_tar (22.07.2009), Verden (23.07.2009), СтУдЕнТ (22.07.2009)
Старый 22.07.2009, 16:13   #40

pm
Цитата:
Сообщение от Dmytro Посмотреть сообщение
Я гадаю, що тариф би був непоганий, якщо була б об`єднана мережа Djuice з Київстаром.
КС на це піде хіба якщо він втратить 5млн абонентів. І то ще не факт.
vova-mobile (22.07.2009)
Новая тема Ответить в теме

Метки
djuice, Лохотрон

Опции темы
Опции просмотра