Новая тема Ответить в теме

Опции темы Опции просмотра

Старый 01.07.2009, 18:20   #1
Опытный пользователь lav поза форумом

pm
Тариф «djuice БЕЗЛІМ»

Тепер на планеті djuice діє безлімітний молодіжний тариф «djuice БЕЗЛІМ». Щомісяця поповнюй свій рахунок на 30 гривень або більше, і дзвони на всі номери djuice по 0 грн/хв без плати за з’єднання.

Тариф «djuice БЕЗЛІМ»-dj_bezlim.png

Після зміни тарифного плану на «djuice БЕЗЛІМ» ти автоматично та безкоштовно отримуєш безлімітне спілкування зі всіма абонентам djuice протягом 5 календарних днів, яке можна продовжити самостійно шляхом поповнення рахунку на суму від 30 гривень.

Додаткові умови >>>

Усі тарифи наведені з урахуванням ПДВ та без урахування збору до Пенсійного фонду, який складає 7,5% від вартості послуг без ПДВ і сплачується абонентом додатково у момент споживання послуг.

Деталі на оф.сайті: djuice.com.ua/price/150-bezlim.html

Последний раз редактировалось ~DiM~; 01.07.2009 в 22:53.
  Цитата 
Старый 22.07.2009, 19:13   #41
Постоялец a_tar поза форумом

pm
Цитата:
Сообщение от foxmax Посмотреть сообщение
Не советуйте, куда мне подключаться, и я не скажу, куда вам идти
Золотые слова
  Цитата 
Старый 23.07.2009, 00:17   #42
Пользователь vova-mobile поза форумом
pm
Dmytro, геніально!
Таких креативщиків треба брати на роботу у КС, і тоді їм будь-яка реклама (небажана в тому числі) буде зайвою...
Чітко, ясно, коректно, конкретно і весело.

Foxmax, якщо я тобі зможу публічно порадити до кого підключитися, то куди мені йти ти публічно не скажеш, бо це заборонено
ПРАВИЛАМИ ФОРУМУ!!!!!!!!

Последний раз редактировалось Rainbow; 23.07.2009 в 00:47. Причина: Добавлено сообщение
  Цитата 
Старый 23.07.2009, 00:49   #43
Профессионал Rainbow поза форумом

pm
Замечание от администрации форума:
Попереджаю всіх! Обговрємо тему і не переходимо на особисті! Ще одна така спроба і буду діяти по іншому!
Verden (23.07.2009)
Старый 23.07.2009, 03:19   #44
Профессионал Verden поза форумом

pm
Цитата:
Думаю якщо Київстар втратить ще з 1 млн. абонентів, з 1 вересня можливо буде об`єднання Київстар з Djuice.
Пой, ласточка, пой:))
  Цитата 
Старый 02.08.2009, 23:38   #45
Пользователь bud поза форумом

pm
Цитата:
Сообщение от Dmytro Посмотреть сообщение
Думаю якщо Київстар втратить ще з 1 млн. абонентів, з 1 вересня можливо буде об`єднання Київстар з Djuice.
Учитывая то как ведут счет клиентам то в КС будет отток будет именно богатых клиентов - из за массового оттока мелких клиентов звонить уже некому. Спасти может тока слияние Би и КС. Думаю что еще год кризиса заставит акционеров думать как спасать компании.
  Цитата 
1 пользователь поблагодарил bud:
a_tar (02.08.2009)
Старый 02.08.2009, 23:47   #46
Постоялец a_tar поза форумом

pm
Цитата:
Сообщение от bud Посмотреть сообщение
Учитывая то как ведут счет клиентам то в КС будет отток будет именно богатых клиентов - из за массового оттока мелких клиентов звонить уже некому. Спасти может тока слияние Би и КС. Думаю что еще год кризиса заставит акционеров думать как спасать компании.
О боже! Ди джуз - Биилим :) настя каменских в костюме пчелы бегает по крещатику, неистово жужжит и раздает пакеты билайн с наклееной на них сверху звездоськой киевстар....
  Цитата 
1 пользователь поблагодарил a_tar:
vova-mobile (03.08.2009)
Старый 03.08.2009, 12:40   #47
Пользователь vova-mobile поза форумом
pm
О ні, лише не таке об'єднання...
Блін, вже побіг шукати альтернативу пошкодженому кризою Білайну..
  Цитата 
Старый 18.03.2010, 21:12   #48
Опытный пользователь Кочевник поза форумом

pm
Цитата:
Увага!
З 30 березня 2010 року термін дії нетарифікованих дзвінків на номери абонентів djuice буде становити 25 днів з моменту поповнення рахунку одним платежем на суму 30 гривень та більше. Після завершення 25-денного терміну, дзвінки між абонентами djuice будуть тарифікуватись по 0,50 грн/хв, а плата за з’єднання буде становити 0,25 грн.

З 30 березня 2010 року абонентам, при поповненні рахунку на 30 грн. та більше одним платежем, буде автоматично надаватися Інтернет-пакет з нетарифікованим обсягом даних у розмірі 25 мегабайт. Абонентна плата за користування Інтернет пакетом послуг становить 5 грн з урахуванням усіх податків. Абонентна плата стягується автоматично при кожному поповнені рахунку на суму 30 гривень та більше.
DJUICE Безлим стает DJUICE Безлим + Музыка.
  Цитата 
Новая тема Ответить в теме

Метки
djuice, Лохотрон

Опции темы
Опции просмотра