Новая тема Ответить в теме
 
Опции темы Опции просмотра

Старый 31.03.2008, 20:41   #21
Гость
pm
Sebastian_Valmon, это в Киеве? А мы говорим про НЕ Киев.

А вообще-то толковый монтёр действительно зарабатывает много, если не лениться, то можно особо не напрягаясь вторую зарплату зарабатывать, а если напрячся, то и третью.
  Цитата 
Старый 03.03.2010, 21:04   #22
Гость
pm
Я работаю в Жмеринке монтёром.
У нас зарплата 1000 +/- 50 гривен!!!!
  Цитата 
Старый 01.05.2011, 02:35   #23
Гость
pm
pm3tfk

Ну и как укртелекомовцы (имеется ввиду рядовые) уже разбогатели??Видать супербольшие зарплаты стали в монтёров если уж при ремонте линии деньги чуть ли не с кулаками требуют. Зарплата маленькая детишек кормить мол нечем подайте бедному монтёру на пропитание.
  Цитата 
Старый 03.05.2011, 10:52   #24
Заглянувший ss100 поза форумом
pm
А как сеейчас живётся рядовым монтёрам в укртелекоме??? Неужели везде такая ситуация как у нас где люди получают 1000-1200 гривень и еле выживают?? Неужели везде нет ни премий ни прогресивки ни выслуги?? Неужели везде заставляют идти в отпуск без сохранения зарплаты???
  Цитата 
Старый 03.05.2011, 14:38   #25
Профессионал Rainbow поза форумом
 
Аватар для Rainbow
pm
ss100, халява закінчилась. Тепер прийдеться працювати а не бухати.
__________________
PeopleNet(PeopleClub), ІТ (Все разом - 30)
  Цитата 
Старый 03.05.2011, 15:15   #26
Заглянувший ss100 поза форумом
pm
Працювати??? За що??? За 1000 зарплати??? Ну то напевне так і напрацюємо.Просто у нас вже зріє бунт. Вибачте мені але прийшло сопля за протекцією яке ось-ось закінчить інститут і отримує хоч і небагато але раза в півтора-два більше від тої людини яка пропрацювала в звязку 15-20-25 років.Кабель не зробить бо він не кабельщик,модем налаштувати при установцы адсл вын незнає як хоч і закінчує інститут якраз по звязкові.Далі-- людина з середньою-спеціальною освітою модем також невміє налаштувати,що таке опір- вища математика..... А ці люди які все життя присвятили телекому і для яких нема проблем кабель відремонтевати чи скажімо модем налаштувати вже давно порозраховувалися.Так що скоро буде у нас суперзвязок і суперінтернет.
А по поводу
Цитата:
Сообщение от незарегистрированный Посмотреть сообщение
Sebastian_Valmon, это в Киеве? А мы говорим про НЕ Киев.

А вообще-то толковый монтёр действительно зарабатывает много, если не лениться, то можно особо не напрягаясь вторую зарплату зарабатывать, а если напрячся, то и третью.
Люди вже звикли що хочеш нормальний інтернет мати йди до того дяді який давно вже не працює в телекомі але віддав ньму років 10-20 проси і плати тоді буде все вирішено за годину-другу.Якщо не хочеш то чекай на офіційного монтера--- приходить говорить лампочка на модемі горить значить все добре а чому не йде інтернет я незнаю то треба інженера-програміста,слыдом за ним днів через декілька вже не приходить а привозять на службовій машині інженера-програміста який говорить вибачте у вас проблеми на лінії робіть заявку на ремонт лінії і так без кінця....
Але коли подивитися з другої сторони-- як може людина нормально працювати коли в неї на все про все 40 гривень (це в кращому випадку) на добу для того щоб і прохарчуватися і вдягнутися і взагалі на життя.... Так що тут потрібно те тільки
Цитата:
Тепер прийдеться працювати а не бухати.
але дати можливість людям не здохнути хоч з голоду.
  Цитата 
1 пользователь поблагодарил ss100:
Старый 03.05.2011, 16:30   #27
Профессионал Rainbow поза форумом
 
Аватар для Rainbow
pm
ss100, так як раніше працювали, так і платили. Те що монтери ходять бухими на роботу теж не правда? Не всі, але те щоб більшість, це факт.
Якщо людині не подобається робота, то її міняти до дітька. Якщо не вмієш чи не хочеш працювати, не хочеш навчитись працювати, то це вже не проблеми роботодавця!
__________________
PeopleNet(PeopleClub), ІТ (Все разом - 30)
  Цитата 
Старый 03.05.2011, 18:54   #28
Заглянувший ss100 поза форумом
pm
Якраз тут і роботодавця левова честка вини. Треба стимулювати своїх робітників.Згадайте колишній час--- ой боюся випити бо мені премію знімуть,13 лишать. А зараз... голої ставки жебрацької до речі ніхто не лишить то який же смисл тому ж монтерові напрягатися.Одну і туж роботу можна виконати і за годину а можна на півдня розтянути.Співчуваю тим хто лишився в телекомі. По поводу пянок-- особисто бачив навідавшись якось в одну з телекомовських контор як начальник ледве тримаючись на ногах збирався везти підлеглого на єксперизу.... це було видовище.Так що починати треба не завжди з низу.А скажіть мені будь ласка чому заборонили озвучувати свою зарплату укртелекомівцям? А скажіть також що це за такі бонуси якы отримують начальство в кынцы кожного кварталу? А скажіть но мені чому в колдоговорі (до речі рядові робітники його не читали) чорним по білому написано що коли людина йде в відпустку її видається допомога але при наявності кочтів а на практиці це означає що коли йде посадовець то кошти є а коли робітник то коштів немає? А прокоментуйте но будь ласка таку картину свыдком якоъ я став--- до товариша ПРИХОДИТЬ монтер в одній руці у нього кігті у другій лази + моток дроту і пробивае в хаті проводку для підключення інтернету ( ну про якість роботи я вже промовчу).
Через хвин 40 ПРИВОЗЯТЬ пана компютерного інженера який нажавши декілька клавіш на клавіатурі сідає в машину і його знову службовою машиною відвозять в телеком коли монтер зіде пішки і ще з собою несе грузу кілограм 10-12. А віддаль до телекому всього нічого кілометра зо три буде. І ви при таких умовах хочете людей заставити нормально працювати?? При такому выдношенны того не буде а буде це що толковіший монтер буде калимити по чорному а бестолкові просто будуть пиюрити.
Вибачте що грубо але це реалії нашого з вами життя.
  Цитата 
Старый 03.05.2011, 21:07   #29
Новичок ss12399 поза форумом
pm
Цитата:
Сообщение от ss100 Посмотреть сообщение
Якраз тут і роботодавця левова честка вини. Треба стимулювати своїх робітників.Згадайте колишній час--- ой боюся випити бо мені премію знімуть,13 лишать. А зараз... голої ставки жебрацької до речі ніхто не лишить то який же смисл тому ж монтерові напрягатися.Одну і туж роботу можна виконати і за годину а можна на півдня розтянути.Співчуваю тим хто лишився в телекомі. По поводу пянок-- особисто бачив навідавшись якось в одну з телекомовських контор як начальник ледве тримаючись на ногах збирався везти підлеглого на єксперизу.... це було видовище.Так що починати треба не завжди з низу.А скажіть мені будь ласка чому заборонили озвучувати свою зарплату укртелекомівцям? А скажіть також що це за такі бонуси якы отримують начальство в кынцы кожного кварталу? А скажіть но мені чому в колдоговорі (до речі рядові робітники його не читали) чорним по білому написано що коли людина йде в відпустку її видається допомога але при наявності кочтів а на практиці це означає що коли йде посадовець то кошти є а коли робітник то коштів немає? А прокоментуйте но будь ласка таку картину свыдком якоъ я став--- до товариша ПРИХОДИТЬ монтер в одній руці у нього кігті у другій лази + моток дроту і пробивае в хаті проводку для підключення інтернету ( ну про якість роботи я вже промовчу).
Через хвин 40 ПРИВОЗЯТЬ пана компютерного інженера який нажавши декілька клавіш на клавіатурі сідає в машину і його знову службовою машиною відвозять в телеком коли монтер зіде пішки і ще з собою несе грузу кілограм 10-12. А віддаль до телекому всього нічого кілометра зо три буде. І ви при таких умовах хочете людей заставити нормально працювати?? При такому выдношенны того не буде а буде це що толковіший монтер буде калимити по чорному а бестолкові просто будуть пиюрити.
Вибачте що грубо але це реалії нашого з вами життя.
Кто вам доктор, что вы не пан компьютерный инженер? Кто на что учился.Не нравится работа - идите в электрики, переучиваться почти не надо - родственная профессия, а зато какая дефицитная! Хотя, электрику думать надо, в отличие от некоторых т.н. "монтеров".
  Цитата 
Старый 03.05.2011, 22:02   #30
Заглянувший ss100 поза форумом
pm
Уважаемый ss12399, я немного проработал слава богу в этой сфере.Просто ребят настоящих жалко особенно тех кому 35-40-50 и кому некуда больше идти потому что в посёлке работы нет а уехать немогут так как семья держит.А пот работу пана компьютерного инженера я очень часто исполняю так как народ дозватся его не может они соизволят приезжать только на установку а вот если надо проблему решить..... сначала раз пять приходит монтёр смотрит на "лампочки" (кстати тот которий в институте учится),пробует измерять линию (шлейф,нелинейность) а на прозьбу измерить коефициент затухания.... хоть чесно признаётся что он этого незнает и змерить в телекоме нечем, а когда показываю как это можно посмотреть на самом модеме..... человек ваабще в шоке и пытается мне обьяснить что для измерения затухания нужно чуть ли не с киева спецов вызывать.Так что приходится людям частенько и ко мне обращатся и платить денежку которую люди с удовольствием уплатили бы в телеком и она пошла бы большим дядям на бонусы так что мне вот такие бараны только мне на руку и очень часто посещение моёзаканчивается только звонком в обласную техподдержку (так как только оттуда возможно перегрузить порт ) и банальной перегрузкой порта.Смеятся то мы можем но никак не хотим признать что гниль часто больше сверху идёт чем.... от рядовых рабочих.Дайте им ненадо огромную но датьте скромненькую зарплату на которую человек сможет ВЫЖИТЬ! банально выжить а не купатся в роскоши.Дайте стимул работать тоесть хоть какую либо погресивку или скажем там премию и не будут люди пить и левачить а будут работать. Уберите среднее звено а то когда не зайду в контору укртелекома все заняты либо "чаепитием" либо.... вышли скоро будут.Уберите тех руководителей которие устраивают цырк когда напьются и начинают тогда воспитывать подчинённых (это уж можно даж фильмец записать благо ребята оставшиеся в укртелекоме както предлагали это зделать на скритую камеру).Да что там говорить... за пять!!! отработанных мною лет в телекоме я ниразу!!!! не видел обласного начальства которое очень часто "контролировало" работу на местах правда совещание проводили только с начальсвом почему то либо в баре либо в бане.А вы тут говорпите что монтёры такие перетакие!!
  Цитата 
Старый 04.05.2011, 00:12   #31
Профессионал Rainbow поза форумом
 
Аватар для Rainbow
pm
ss100, про комп’ютерного інженера. Скоріш за все його професіоналізм теж не особливо високий. А чому возять на машині, тому що іншого найти буде ой як проблемно. Навіть ламера.
Про ваше с.м.т. і "сім’ї тримають". А плюнути на це все і виїхати сім’єю? Знову знайдеться 150 причин. Просто скажу: хто хоче, шукає можливість, хто не хоче шукає причину. Совок закінчився, панове. Все. Кіна не буде. Хочете совка, в Північну Корею велкам.
До тупорилого начальства теж черга дійде. Питання тільки коли. Тут я з Вами цілком згоден що більшість начальників абсолютно не потрібні. А також про якість виконання обов’язків іншими працівниками. Але у мене друге питання: для Вас вони елемент похвали? Ви хочете бути так як вони? Ситуація що інженер не знає елементарних речей, цілком звична ситуація для совкових контор. Особливо на периферії. Тесть брата розказував про одну блонді яку взяли на роботу інженером на ще один совок, ака Укрзалізниця, так вона не в курсі чим вимірювати напругу. На УТК таких випадків не менше. Я в цьому переконаний. Скільки воно буде тривати.. Тут бабка на двоє гадала. Але вердикт однозначний: звідси треба валити нах. Один мій знайомий, який працює в мобільному підрозділі про те мені казав ще пів року тому. Дальше Вам вирішувати що робити: бути жертвою, чи облаштовувати життя по іншому.
__________________
PeopleNet(PeopleClub), ІТ (Все разом - 30)
  Цитата 
Старый 04.05.2011, 02:41   #32
Заглянувший ss100 поза форумом
pm
Хм. Слава богу я звалив.... Жалко хлопців.... Дійсно спиваються люди.... Але зрозумійте про що я--- якщо толкова господиня наводить порядок то скрізь і зразу а безтолкова... один куточок почистила (тобіш простих роботяг в нашому випадку) а зверху павутиння яке висить над головою... а нехай я сьогодні втомилася нехай ще повисить.... В мене лишилися друзі в телекомі... ви говорите переїхати з сімьєю.... попробуйте (не буквально в думці)да і куди.... хто чекає робітника років в 35-50. Ну скажімо преїхали найли роботу... а все ж таки хто лишиться нам телефон поремонтувати..... Зрозумійте якщо прийде на місце дільничого монтера свіжа людина навіть сама найграмотніша то не зразу буде знати свою дільницю осолбливо це стосується невеликих райцентрів і сільскої місцевосці.... У нас особисто монтер намотує пішком!!! мінімум кілометрів 10 вдень при тому несучи кігті,лази... Пьють? Вибачайте але коли до мене приходить людина і бачу що вона старається зробити на совість (навіть має свій обжимнік щоб пропатчити коли потрібно дрота) то звісно я і пообідати дам і підвезу його куди йому потрібно.... Але... але... але.. коли привезли компютерного бога який ставив мені інтернет (звісно що я міг би сам все зробити але блонда в абонвідділі мене пелко переконувала щоб я заплатив все таки 60 гривень бо самостійного підключення у них.... немає!!!!!)... Дочекався... так вийшло що компютерного бога раніше привезли як прийшов монтер.... На жаль на той момент був вдома тільки 15-річний син але це що я побачив прийшовши додому.... жах!!!! ТРП на кіці зріт примотаний ізострічкою (до речі син дав бо в них небуло!!!!) відстань від телефонної розетки до компютера 9 метрів і ТРП прибито 3 (трьома!!!!) гвізками (бо більше небуло у них гвіздків!!!) при переході в сусідню кімнату положене просто на поріг!!!! хоча син говорив генію зачекайте я візьму інструмент зараз і все просверлю.... сказали ти ще сопливий ти не лізь ти зачекай... повторюсь проложили просто через поріг і порадили в сусідню кімнату незакривати двері!!!!! що дріт не переламався... я був шокований!!! Через декілька днів їдучи машиною зустрів простого майстра-монтера дільничого... привіз додому... він тут же все вирвав поїхали з ним в магазин купили все що потрібно (обійшлося в 12 гривнів!!! всього ) і цей майстер потративши всього 20 хвилин зробив все дійсно на совість і як потрібно.Після цього не тільки перевірив а й малому розказав що таке бридж що таке роутер як це все налаштувати також підключив і знову показав як налаштувати IPTV (хоче я говорив що сам пызныше налаштую).То як скажіть такій людині не заплатити і не дати пообідати??? До речі мужик працює більше 10 років і все ще по 3!!!! (третьому) розряду!!! То це все означає що треба нах гнати таких компютерних богів а на їх місце ставити отаких як висловився Rainbow ламерів!! а ці нехай з кігтями бігають. Отаким людям треба зарплату давати!!!
Якось упустив сфотографувати дві роботи для порівняння...

Добавлено через 8 минут
Да до речі... Все рівно ніхто з трішки вищого керівництва сюди не загладає а тому нема сенсу тут тріпатися.Я просто хотів запитати простих хлопців які ще лишилися в укртелекомі--ХЛОПЦІ А ЯК ВАМ ЗАРАЗ ЖИВЕТЬСЯ??? СИ Є ХОЧ НАТЯК НА ПОКРАЩЕННЯ ПІСЛЯ ПРИХВАТИЗАЦІЇ??? ЧИ ХОЧ ТРОХИ КАПАЮТЬ КОПІЙКИ ПІД НАЗВОЮ ПРЕМІЯ?
А також запитати людей з других регыонів-- НАРОД А УВАС ТАКОЖ АНАЛОГІЧНА СИТУАЦІЯ??? ЧИ МОЖЕ Є НАТЯК НА ПОКРАЩЕННЯ РОБОТИ ПІСЛЯ ПРИХВАТИЗАЦІЇ??
Оце все що хотілося б знати а тут все переросло в дебати як в верховнвй раді Дякую..

Последний раз редактировалось ss100; 04.05.2011 в 10:24.
  Цитата 
Старый 04.05.2011, 18:44   #33
Профессионал Rainbow поза форумом
 
Аватар для Rainbow
pm
ss100, те що Ви пішли з цього совка, зробили правильно. Якщо інші люди зроблять так само, замість того щоб горе в горілці топити, то що слідуюча черга буде за начальником, так як сам він полізе прокладати кабель.
З цього приводу нагадало мені одну прекрасну українську авіакомпанію: Аеросвіт/Дніпроавіа/ДонбасАеро/WindRose. Так от дожились до того що льотчиків звільняють за п’янку. Причини одні і ті ж.. А дальше думайте самі.
__________________
PeopleNet(PeopleClub), ІТ (Все разом - 30)
  Цитата 
Старый 04.05.2011, 23:28   #34
Профессионал Виктор В поза форумом
pm
Цитата:
Сообщение от ss100 Посмотреть сообщение
Хм. Слава богу я звалив.... Жалко хлопців.... Дійсно спиваються люди.... Але зрозумійте про що я--- якщо толкова господиня наводить порядок то скрізь і зразу а безтолкова... один куточок почистила (тобіш простих роботяг в нашому випадку) а зверху павутиння яке висить над головою... а нехай я сьогодні втомилася нехай ще повисить.... В мене лишилися друзі в телекомі... ви говорите переїхати з сімьєю.... попробуйте (не буквально в думці)да і куди.... хто чекає робітника років в 35-50. Ну скажімо преїхали найли роботу... а все ж таки хто лишиться нам телефон поремонтувати..... Зрозумійте якщо прийде на місце дільничого монтера свіжа людина навіть сама найграмотніша то не зразу буде знати свою дільницю осолбливо це стосується невеликих райцентрів і сільскої місцевосці.... У нас особисто монтер намотує пішком!!! мінімум кілометрів 10 вдень при тому несучи кігті,лази... Пьють? Вибачайте але коли до мене приходить людина і бачу що вона старається зробити на совість (навіть має свій обжимнік щоб пропатчити коли потрібно дрота) то звісно я і пообідати дам і підвезу його куди йому потрібно.... Але... але... але.. коли привезли компютерного бога який ставив мені інтернет (звісно що я міг би сам все зробити але блонда в абонвідділі мене пелко переконувала щоб я заплатив все таки 60 гривень бо самостійного підключення у них.... немає!!!!!)... Дочекався... так вийшло що компютерного бога раніше привезли як прийшов монтер.... На жаль на той момент був вдома тільки 15-річний син але це що я побачив прийшовши додому.... жах!!!! ТРП на кіці зріт примотаний ізострічкою (до речі син дав бо в них небуло!!!!) відстань від телефонної розетки до компютера 9 метрів і ТРП прибито 3 (трьома!!!!) гвізками (бо більше небуло у них гвіздків!!!) при переході в сусідню кімнату положене просто на поріг!!!! хоча син говорив генію зачекайте я візьму інструмент зараз і все просверлю.... сказали ти ще сопливий ти не лізь ти зачекай... повторюсь проложили просто через поріг і порадили в сусідню кімнату незакривати двері!!!!! що дріт не переламався... я був шокований!!! Через декілька днів їдучи машиною зустрів простого майстра-монтера дільничого... привіз додому... він тут же все вирвав поїхали з ним в магазин купили все що потрібно (обійшлося в 12 гривнів!!! всього ) і цей майстер потративши всього 20 хвилин зробив все дійсно на совість і як потрібно.Після цього не тільки перевірив а й малому розказав що таке бридж що таке роутер як це все налаштувати також підключив і знову показав як налаштувати IPTV (хоче я говорив що сам пызныше налаштую).То як скажіть такій людині не заплатити і не дати пообідати??? До речі мужик працює більше 10 років і все ще по 3!!!! (третьому) розряду!!! То це все означає що треба нах гнати таких компютерних богів а на їх місце ставити отаких як висловився Rainbow ламерів!! а ці нехай з кігтями бігають. Отаким людям треба зарплату давати!!!
Якось упустив сфотографувати дві роботи для порівняння...

Добавлено через 8 минут
Да до речі... Все рівно ніхто з трішки вищого керівництва сюди не загладає а тому нема сенсу тут тріпатися.Я просто хотів запитати простих хлопців які ще лишилися в укртелекомі--ХЛОПЦІ А ЯК ВАМ ЗАРАЗ ЖИВЕТЬСЯ??? СИ Є ХОЧ НАТЯК НА ПОКРАЩЕННЯ ПІСЛЯ ПРИХВАТИЗАЦІЇ??? ЧИ ХОЧ ТРОХИ КАПАЮТЬ КОПІЙКИ ПІД НАЗВОЮ ПРЕМІЯ?
А також запитати людей з других регыонів-- НАРОД А УВАС ТАКОЖ АНАЛОГІЧНА СИТУАЦІЯ??? ЧИ МОЖЕ Є НАТЯК НА ПОКРАЩЕННЯ РОБОТИ ПІСЛЯ ПРИХВАТИЗАЦІЇ??
Оце все що хотілося б знати а тут все переросло в дебати як в верховнвй раді Дякую..
ss100 ты слишком предвзят. Сейчас имею такой же инет как с УТ от частной компании, особых различий не ощущаю. Конечно, разводку делали "свои". Чесно говорю не помню как с УТ, но на то время меня устраивало.
  Цитата 
Старый 04.05.2011, 23:53   #35
Профессионал Rainbow поза форумом
 
Аватар для Rainbow
pm
Виктор В, скоро різниця буде більш замітна. На кадрах починають економити добряче.
__________________
PeopleNet(PeopleClub), ІТ (Все разом - 30)
  Цитата 
Старый 05.05.2011, 23:35   #36
Профессионал Виктор В поза форумом
pm
Цитата:
Сообщение от Rainbow Посмотреть сообщение
Виктор В, скоро різниця буде більш замітна. На кадрах починають економити добряче.
Я не думаю. Зміни почнуться, коли Ахметов все повністю прибере. Але не думаю, що вони будуть на стільки революційні, в тому плані що торкаеться "ОГО"
  Цитата 
Старый 06.05.2011, 00:10   #37
Профессионал Rainbow поза форумом
 
Аватар для Rainbow
pm
Виктор В, все вирішують кадри. Якщо будуть користуватись фразою Йосипа Вісароновича, но що тільки не можливо. Яскравий приклад ПіплНет.
__________________
PeopleNet(PeopleClub), ІТ (Все разом - 30)
  Цитата 
Старый 23.09.2011, 01:45   #38
Профессионал Rainbow поза форумом
 
Аватар для Rainbow
pm
Плохо Львовские «укртелекомовцы» готовят забастовку

Работники Львовского отделения «Укртелекома» собираются создать независимый профсоюз с целью защиты своих прав и организации акций протеста. Об этом 21 сентября в комментарии «Zik.com.ua» сообщил председатель Конфедерации свободных профсоюзов Львовщины Андрей Соколов.

По словам Соколова, новый владелец «Укртелекома» при приватизации предприятия взял на себя обязательства, среди которых - 3 года не сокращать численность работников, вкладывать деньги, проводить модернизацию предприятия. В случае невыполнения этих обязательств предприятие может быть возвращено государству.

По словам Соколова, на сегодня работников львовского отделения поставили перед выбором: ухудшение условий труда или увольнения.

«Во Львовском отделении «Укртелекома» всех без исключения работников предупредили о двух возможных вариантах: либо они соглашаются на ухудшение условий работы 0,8 и 0,9 ставки, или они будут уволены.
Это прямое нарушение инвестиционных обязательств, поскольку сокращение нагрузки меньше ставки - это, фактически, является сокращение количества ставок.

То есть, если человек не согласится, а он имеет право не согласиться, будет уволен», - рассказал Соклов.

Вместе с тем, по его словам, работники Львовского отделения «Укртелекома» (а их более 300) обнаружили, что «за их спинами» официальный профсоюз дал согласие на такие действия.

«Люди собрались, за несколько дней вышли из этого профсоюза, сегодня состоится учредительное собрание новой организации. Цель не только создать профсоюз, но и спланировать, какие должны быть действия коллектива, как себя защитить», - рассказал Соколов.

«У людей фактически отнимают работу. Люди должны выбирать: либо увольняться, либо работать неполный рабочий день. Большое количество людей очень радикально настроены. Мало есть таких фактов, когда весь коллектив дружно выражает протест. Думаю, мы зарегистрируем трудовой спор, спланируем предупредительные акции, а затем, если это не поможет, будем готовиться к забастовке», - добавил Соколов.

Инф.: http://proit.com.ua/
__________________
PeopleNet(PeopleClub), ІТ (Все разом - 30)
  Цитата 
Старый 26.09.2011, 07:55   #39
Гость
pm
зарплата в укртелекоме

Город 36000 народа +села ближайшие где может дотянуть adsl 3500 абонентов + dial-up 2000 абонентов +атс si2000 на 5000 номеров и это все делаю я один за 2100 грязными, премий нет никаких до дня связи всем по 50 мне 80 грн. вот и все. езджу на велосипеде который купил сам, за 6 лет работы купил 4 велосипеда так как те поломались, монтерам и то выдают а мне неположено. была до 2008 гда доплата до адсл 40 процентов, с 2008 года доплату сняли перевели на инженера интернета а станцию заставляют на шарика обслуживать, раз сказал что небуду то начальник сказал пошел на х.. вот такая работа, каждый день хочу расчитаться, то жена сбивает то мать. это при том что 6 лет учился в Академии связи
  Цитата 
Старый 26.09.2011, 12:43   #40
Профессионал Rainbow поза форумом
 
Аватар для Rainbow
pm
Олександррр, що тут сказати.. Цирк поїхав (совок розпався), а клоуні (совдепівські начальники) залишилсь.
__________________
PeopleNet(PeopleClub), ІТ (Все разом - 30)
  Цитата 
Новая тема Ответить в теме


Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения


Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Массовые увольнения в "Укртелекоме" Malky Телекоммуникационные услуги УТК 4 20.04.2011 11:48
Работа и зарплата в Utel Denmark ОГО!Мобильный (Utel 3G) 2 26.09.2008 17:16
Какая зарплата и перспективы у инженера ~DiM~ Интересное и полезное 0 26.09.2008 03:40
Зарплата президента foxmax Off.топик: разговоры на любые темы 9 25.05.2007 16:26
Ваша среднемесячная зарплата Malky Off.топик: разговоры на любые темы 34 08.03.2007 21:26