Новая тема Ответить в теме
 
Опции темы Опции просмотра

Старый 12.11.2007, 15:58   #1
Новичок sansei поза форумом
pm
Якщо телефон купувати не у PEOPLEnet

Якщо я беру апарат не у Піплів, але по технічних характеристиках ідентичний (Motorola KRZR K1m або Motorola Razr V3c), чи будуть у мене якісь проблеми при піключенні за умови що я в них купую тільки пакет (контракт). Чув що вони просто перепрошивають апарат, але за це беруть плату (може хтось знає яку?). Чи можливі потім ще якісь проблеми?
  Цитата 
Старый 12.11.2007, 16:06   #2
Специалист Maxxx поза форумом
 
Аватар для Maxxx
pm
Цитата:
Сообщение от sansei Посмотреть сообщение
Якщо я беру апарат не у Піплів, але по технічних характеристиках ідентичний (Motorola KRZR K1m або Motorola Razr V3c), чи будуть у мене якісь проблеми при піключенні за умови що я в них купую тільки пакет (контракт). Чув що вони просто перепрошивають апарат, але за це беруть плату (може хтось знає яку?). Чи можливі потім ще якісь проблеми?
Підключайся у ділера - якщо в нього не криві руки, то ніяких проблем не буде. ЦОА на не свої апарати не підключає.
  Цитата 
Старый 12.11.2007, 16:24   #3
Новичок sansei поза форумом
pm
і цікаво чи хтось таке взагалі робив? Чи не було ускладнень?
  Цитата 
Старый 12.11.2007, 16:27   #4
Профессионал Rainbow поза форумом
 
Аватар для Rainbow
pm
sansei, знаю людей які підключали свою апарати в Києві. Проблем не було. Як сказав Maxxx, все визначається кривістю рук дилерів.
__________________
PeopleNet(PeopleClub), ІТ (Все разом - 30)
  Цитата 
Старый 12.11.2007, 16:40   #5
Новичок sansei поза форумом
pm
Цитата:
Сообщение от Rainbow Посмотреть сообщение
sansei, знаю людей які підключали свою апарати в Києві. Проблем не було. Як сказав Maxxx, все визначається кривістю рук дилерів.
Дякую, думаю так і зроблю бо у них в салонах апарати "не дуже дешеві"
  Цитата 
Старый 12.11.2007, 16:44   #6
Профессионал Rainbow поза форумом
 
Аватар для Rainbow
pm
sansei, так можна взяти за рахунок трафа: http://people.net.ua/action/new_year/

Єдиний прикол який може бути з розлоченими телефонами, що там бувають проблем з нетом. Наприклад на трео, самуснг А900. Як вибереш девайс, скажи, а там уже нглянем що куди і як.
__________________
PeopleNet(PeopleClub), ІТ (Все разом - 30)
  Цитата 
Старый 12.11.2007, 16:58   #7
Новичок sansei поза форумом
pm
Цитата:
Сообщение от Rainbow Посмотреть сообщение
sansei, так можна взяти за рахунок трафа: http://people.net.ua/action/new_year/

Єдиний прикол який може бути з розлоченими телефонами, що там бувають проблем з нетом. Наприклад на трео, самуснг А900. Як вибереш девайс, скажи, а там уже нглянем що куди і як.
Motorola KRZR K1m або Motorola Razr V3c ще точно не оприділився, може хтось порадить(якщо не звертати увагу на дизайн ) до речі обидва апарати є у них на сайті
  Цитата 
Старый 12.11.2007, 16:59   #8
Специалист Maxxx поза форумом
 
Аватар для Maxxx
pm
Цитата:
Сообщение от sansei Посмотреть сообщение
і цікаво чи хтось таке взагалі робив? Чи не було ускладнень?
Я так робив сам багато разів, і знайомим теж, в тому числі через ділерів. Головне перевірити роботу усіх необхідних функцій до того, як віддаси гроші, якщо є сумніви

Добавлено через 42 секунды
Цитата:
Сообщение от sansei Посмотреть сообщение
Motorola KRZR K1m або Motorola Razr V3c ще точно не оприділився, може хтось порадить(якщо не звертати увагу на дизайн ) до речі обидва апарати є у них на сайті
Обидві ці Мотороли - рулез!

Последний раз редактировалось Maxxx; 12.11.2007 в 16:59. Причина: Добавлено сообщение
  Цитата 
Старый 12.11.2007, 17:00   #9
Новичок sansei поза форумом
pm
Цитата:
Сообщение от Rainbow Посмотреть сообщение
sansei, так можна взяти за рахунок трафа: http://people.net.ua/action/new_year/
там не так то і дешево 1500 + 195 + 25 +1 = 1721
  Цитата 
Старый 12.11.2007, 17:05   #10
Профессионал Rainbow поза форумом
 
Аватар для Rainbow
pm
sansei, але фактично тобі апарат іде безплатно. Так як ти можеш скористатися трафом по 1,25 ГБ в місяць.
__________________
PeopleNet(PeopleClub), ІТ (Все разом - 30)
  Цитата 
Старый 12.11.2007, 17:11   #11
Новичок sansei поза форумом
pm
Цитата:
Сообщение от Rainbow Посмотреть сообщение
sansei, але фактично тобі апарат іде безплатно. Так як ти можеш скористатися трафом по 1,25 ГБ в місяць.
ага і отримати залежність на рік (хочеться бути вільним і в разі зявлення якоїсь акції на послуги змогти змінити щось, тим більше мені дуже до вподоби їхні пропозиції міні, міді, максі так як мені інтернет не завжди потрібний)

Последний раз редактировалось sansei; 12.11.2007 в 17:30.
  Цитата 
Старый 12.11.2007, 17:23   #12
Профессионал Rainbow поза форумом
 
Аватар для Rainbow
pm
sansei, якщо ти збираєш користуватись, то в чому проблема. Тут з форумчан як мініму 5 людей знаю які купили з ДУ. І нічого страшного?
Якщо не сподобається, то на протязі 14 днів можеш повернути.
__________________
PeopleNet(PeopleClub), ІТ (Все разом - 30)
  Цитата 
Старый 12.11.2007, 21:02   #13
Постоялец danik_k поза форумом
 
Аватар для danik_k
pm
sansei, не пойму о чем речь?
Вам полюбому с ДУ придется иметь дело - ваш будет девайс или нет. Ведь, насколько я помню, припейдом еще даже не пахнет. Да он и не нужен.
Я уже 4 месяца с ДУ существую и очень даже доволен (ZTE8700).
  Цитата 
Старый 12.11.2007, 22:25   #14
Новичок sansei поза форумом
pm
Цитата:
Сообщение от danik_k Посмотреть сообщение
sansei, не пойму о чем речь?
Вам полюбому с ДУ придется иметь дело - ваш будет девайс или нет. Ведь, насколько я помню, припейдом еще даже не пахнет. Да он и не нужен.
Я уже 4 месяца с ДУ существую и очень даже доволен (ZTE8700).
Я не про припейд а про підписання котракту(я навіть не знаю які умови при розторгненні? вони тоді напевно забирають девайс?), для мене найкрашим варіантом є http://people.net.ua/people_talk/standart/ (і в місяць я збираюсь використовувати не менше 100грн за допомогою тарифного конструктора)
  Цитата 
Старый 12.11.2007, 23:06   #15
Знающий Vitti поза форумом
 
Аватар для Vitti
pm
Цитата:
Сообщение от sansei Посмотреть сообщение
для мене найкрашим варіантом є http://people.net.ua/people_talk/standart/ (і в місяць я збираюсь використовувати не менше 100грн за допомогою тарифного конструктора)
На Стандарте нет конструктора.
  Цитата 
Старый 12.11.2007, 23:18   #16
Новичок sansei поза форумом
pm
Цитата:
Сообщение от Vitti Посмотреть сообщение
На Стандарте нет конструктора.

на їх сайті знайшов що коструктор працює на базі «Все просто» та «Життя on-line» але "З 5 жовтня 2007 року припиняється підключення клієнтів до тарифів "Все просто" і "Все просто (Бізнес)" у ЦОК і прямих продажах, з 8 жовтня – в ділерських продажах." http://people.net.ua/people_surf/tariffs_constructor

це виходить що він працює лише у «Життя on-line»?! нафіга воно тоді потрібно? (я розчарувався)
  Цитата 
Старый 12.11.2007, 23:31   #17
Постоялец danik_k поза форумом
 
Аватар для danik_k
pm
sansei, я тоже советую брать у Пипла девайс.
Лишние 1,25 гб инета не будут - это точно- вспомнишь мои слова.
А если не будешь инет юзать, то не бери себе такой тел, функции которого не будешь использовть- это просто выброшенные деньги на понты.
Я, например, пипл использую только как провайдера - купил юсб модем.
  Цитата 
Старый 13.11.2007, 00:36   #18
Пользователь ell поза форумом
 
Аватар для ell
pm
Цитата:
Сообщение от sansei Посмотреть сообщение
на їх сайті знайшов що коструктор працює на базі «Все просто» та «Життя on-line» але "З 5 жовтня 2007 року припиняється підключення клієнтів до тарифів "Все просто" і "Все просто (Бізнес)" у ЦОК і прямих продажах, з 8 жовтня – в ділерських продажах." http://people.net.ua/people_surf/tariffs_constructor

це виходить що він працює лише у «Життя on-line»?! нафіга воно тоді потрібно? (я розчарувався)
При желании всё решается. Внимательнее форум читайте.
  Цитата 
Старый 13.11.2007, 01:08   #19
Знающий Vitti поза форумом
 
Аватар для Vitti
pm
Цитата:
Сообщение от sansei Посмотреть сообщение
це виходить що він працює лише у «Життя on-line»?! нафіга воно тоді потрібно? (я розчарувався)
со 100грн/мес можно глянуть в сторону МТС-Коннект или Утел в зависимости какие потребности
  Цитата 
Старый 13.11.2007, 11:00   #20
Новичок sansei поза форумом
pm
Цитата:
Сообщение от Vitti Посмотреть сообщение
со 100грн/мес можно глянуть в сторону МТС-Коннект или Утел в зависимости какие потребности

На сайті МТС немає пропозиції для Львова (я бачив тільки для Києва і Харкова)

P.S. Мені самому в МТС тарифи більше подобаються
  Цитата 
Новая тема Ответить в теме


Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения


Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Получать смс не на телефон Hootsy IT - информационные технологии 1 11.11.2010 10:52
Якщо Ти повний дурень, то бути тобі маклером? Rainbow Off.топик: разговоры на любые темы 2 27.10.2009 14:18
Городской телефон мгновенного приготовления от PEOPLEnet debugger Новости PEOPLEnet 10 07.02.2008 00:34
Телефон по доп.соглашению vasiliev Взаимоотношения операторов 4 12.09.2007 18:10