Голосование: Ваше мнение life vs. Beeline
Открытый опрос: другие пользователи будут видеть, кто как проголосовал.
Опции опроса
Ваше мнение life vs. Beeline

Новая тема Ответить в теме
 
Опции темы Опции просмотра

Старый 10.02.2007, 00:55   #1
Пользователь Disabled поза форумом
 
Аватар для Disabled
pm
Rainbow,
Ну тут не надо.Вон би тоже кричит у нас 2 милиона!
__________________
Super Life :) + Nokia E70 + Motorola C390 + Prepaid in Corporation
  Цитата 
Старый 10.02.2007, 02:37   #2
Профессионал Rainbow поза форумом
 
Аватар для Rainbow
pm
Disabled, так Бі на відміну від лфічика не роздає сімкі біля кожно туалета.
До того ж методика підрахунку абонентів на лайфі залишається тайною галактики. Тож сумніватися в правдивості цифр, враховуючи ARPU, не то що можна а треба. І проблема в ненайкращих тарифах - а в роздутих цифрах.
__________________
PeopleNet(PeopleClub), ІТ (Все разом - 30)
  Цитата 
1 пользователь поблагодарил Rainbow:
Старый 10.02.2007, 10:22   #3
Знающий Gay_Lviv поза форумом
 
Аватар для Gay_Lviv
pm
Цитата:
Сообщение от Rainbow Посмотреть сообщение
Disabled, так Бі на відміну від лфічика
продає пакети по 3 грн, ну по 5 якщо ви не бачили, зазначу, біля кожного туалета

Цитата:
Сообщение от Rainbow Посмотреть сообщение
не роздає сімкі біля кожно туалета.
Лайф відмовився від практики роздавання пакетів біля кожного туалету. Тепер пакет можна при потребі безкоштовно отримати в офісі

Цитата:
Сообщение от Rainbow Посмотреть сообщение
До того ж методика підрахунку абонентів на лайфі залишається тайною галактики. Тож сумніватися в правдивості цифр, враховуючи ARPU, не то що можна а треба. І проблема в ненайкращих тарифах - а в роздутих цифрах.
Добре що на бі не залишається, де ні з того ні з сього відрубають 100000 абонентів, потім існуючим він фонаря продовжують термін дії. Я би все ж таки радив лишитися декларованої операторами абонбази а опиратися на АРПУ і на результати соцопитувань (до речі, Rainbow,ти читав табличку, яку виклав Malky?). Тому що лище керуючись цими цифрами, погодься, ми можемо побачити реальний стан речей
  Цитата 
Старый 10.02.2007, 10:41   #4
Заблокирован Dave поза форумом
 
Аватар для Dave
pm
Цитата:
Сообщение от Disabled
Ну тут не надо.Вон би тоже кричит у нас 2 милиона!
Стоп, кричал как раз Астелит и не просто кричал, а именно понтовался этим.
Билайн заявил о своей абонбазе достаточно изящно и без особой шумихи (спокойная, красивая реклама, без халявных концертов), не скрывая методов подсчетов своей абонбазы и прочих показателей.
Но я уже просил не переводить стрелки на УРС.

Цитата:
Сообщение от Gay_Lviv Посмотреть сообщение
продає пакети по 3 грн, ну по 5 якщо ви не бачили, зазначу, біля кожного туалета
Ты опять пытаешься свалиться в плоскость УРС...

Цитата:
Лайф відмовився від практики роздавання пакетів біля кожного туалету. Тепер пакет можна при потребі безкоштовно отримати в офісі
Те же яйца, только в профиль.
Сначала продолжили практику бесплатных раздач пакетов, не важно под каким соусом: на улицах, в салонах, в магазинах или забегаловках etc. Теперь продолжают действие тарифов... Не находишь ничего общего? Лично у меня складывается впечатление, что им новую траву не завозят.

Цитата:
Добре що на бі не залишається, де ні з того ні з сього відрубають 100000 абонентів
У тебя на УРС какие-то личные обиды?
  Цитата 
Старый 10.02.2007, 10:53   #5
Знающий Gay_Lviv поза форумом
 
Аватар для Gay_Lviv
pm
Цитата:
Сообщение от Dave Посмотреть сообщение
Стоп, кричал как раз Астелит и не просто кричал, а именно понтовался этим.
Билайн заявил о своей абонбазе достаточно изящно и без особой шумихи (спокойная, красивая реклама, без халявных концертов), не скрывая методов подсчетов своей абонбазы и прочих показателей.
Но я уже просил не переводить стрелки на УРС.
один хрен, изящно или не изящно, и тем и другим надо себя порекламировать


Цитата:
Сообщение от Dave Посмотреть сообщение
Ты опять пытаешься свалиться в плоскость УРС...
я не пытаюсь, я сравниваю деятельность двух молодых конкурирующих операторов, я истина познаётся в сравнении


Те же яйца, только в профиль.
Цитата:
Сообщение от Dave Посмотреть сообщение
Сначала продолжили практику бесплатных раздач пакетов, не важно под каким соусом: на улицах, в салонах, в магазинах или забегаловках etc.
соус очень разный, одно дело получить на шару старпак с деньгами, выговорить и выкинуть, а другое дело - пойти в офис, получить его с нулём на счету, заполнить кучу бумаг и быть обязаным пополнить его.

Цитата:
Сообщение от Dave Посмотреть сообщение
Теперь продолжают действие тарифов... Не находишь ничего общего?
Лично у меня складывается впечатление, что им новую траву не завозят.
не нахожу ничего общего, наверное потому что траву вообще не курю. Что плохого в продлении тарифов?

[личное вырезано]

Цитата:
Сообщение от Dave Посмотреть сообщение
У тебя на УРС какие-то личные обиды?
Обижаться на кого-то или что-то можно если это даёт результат, а обижаться на оператора мобильной связи по-моему немного глупо. Обид нету но есть выводы.

Последний раз редактировалось Malky; 10.02.2007 в 11:14. Причина: личная переписка
  Цитата 
2 участник(ов) сказали Спасибо Gay_Lviv:
Старый 10.02.2007, 13:41   #6
Заблокирован CDMA fan поза форумом
 
Аватар для CDMA fan
pm
Цитата:
Сообщение от Gay_Lviv
соус очень разный, одно дело получить на шару старпак с деньгами, выговорить и выкинуть, а другое дело - пойти в офис, получить его с нулём на счету, заполнить кучу бумаг и быть обязаным пополнить его.
1.Никаких бумаг кроме номера симки я не заполнял - раз.
2.Пакет активируется без никаких пополнений. У меня до сих пор лежит на полочке с нулем на счету, а на этот номер натикало за декабрь часов 10 входящих, причем вызывающая сторона за звонки платила 0грн 0коп.
Тут все просто, математика Пупкина...

Цитата:
Сообщение от Gay_Lviv
і на результати соцопитувань (до речі, Rainbow,ти читав табличку, яку виклав Malky?). Тому що лище керуючись цими цифрами, погодься, ми можемо побачити реальний стан речей
По поводу этой таблички я уже написал в той ветке.
  Цитата 
Старый 10.02.2007, 14:30   #7
Знающий KISIGOR поза форумом
 
Аватар для KISIGOR
pm
Gay_Lviv, в мене дома так само валяється Лайф з 9 гривнами нарахунку, два рази з нього дзвонив, а валяється він в мене вже майже 1,5 місяці, він мені так і не пригодився.
__________________
Спочатку було - ЗМІНЮЙСЯ.
Тепер - Живи на яскравій стороні.
  Цитата 
Старый 10.02.2007, 15:33   #8
Профессионал Smb. поза форумом
 
Аватар для Smb.
pm
Тут спор у кого больше, а у кого меньше? А что мы измеряем - количество постоянных абонентов или количество активированных сим-карт?
Я думаю, что на сегодняшний день у Лайфа больше и того и другого, но если сравнивать количество постоянных абонентов, то отрыв скорее всего не так уж и велик. А что до статистики, то вот у меня тоже лежит Свободный Лайф, но исключительно на тот случай, чтобы потрепаться с кем-то из знакомых лайфовцев (и то, среди них только у одной Лайф - основной и единственный номер). Врать не буду - Билайновцев среди знакомых тоже мало, не мог я агитировать их за Би, когда там шла перманентная модернизация. Но сам пользуюсь Би постоянно, как основным номером, и даже КС-овцы мне уже чаще звонят на него, чем на мой второй номер (Джус).
  Цитата 
Старый 10.02.2007, 18:38   #9
Профессионал Rainbow поза форумом
 
Аватар для Rainbow
pm
Цитата:
Сообщение от Gay_Lviv Посмотреть сообщение
Добре що на бі не залишається, де ні з того ні з сього відрубають 100000 абонентів, потім існуючим він фонаря продовжують термін дії.
Ну багато знайшлося ображених? Більшість з тих сімок вже давно були забуті. Зрештою для тих сидить в танку і не збирається з нього вилазити, нагадаю, що мертву сімку можну було поміняти на живу, правда Білайн.

Цитата:
Сообщение от Gay_Lviv Посмотреть сообщение
Я би все ж таки радив лишитися декларованої операторами абонбази а опиратися на АРПУ і на результати соцопитувань (до речі, Rainbow,ти читав табличку, яку виклав Malky?).
Ну, а ще була цікавіша цифіря, де йде мова про те що з задекларованих 5 млн, у лафа аж 1,2. Ти то читав?
Зретою виборка з 1000 абонів, там точність +/-500%. І зроблена задля чийогось піару.
Цитата:
Сообщение от Gay_Lviv Посмотреть сообщение
Тому що лище керуючись цими цифрами, погодься, ми можемо побачити реальний стан речей
Не погоджуюсь. Менш більш підверджуючим показником цих цифір мав би бути відповідний показник ARPU. Якщо у лафа він чуть більше бакса, то це свідчить, що як мінімум 2/3 абон бази це мертвий груз.
Менш більш говорящий абон тратить 5$ в місяць. А ще була гіга і т.і. А ще є контрактні абони які тратять як мінімум 10$ в місяць. Якщо глянути на все це разом, то фігня получається. Дуже сумнівасю що у них неавіть 5млн. аквивних сімок.
Цитата:
Сообщение от Gay_Lviv Посмотреть сообщение
и быть обязаным пополнить его.
Відколи це таке зобовязання появилось?
__________________
PeopleNet(PeopleClub), ІТ (Все разом - 30)

Последний раз редактировалось Rainbow; 10.02.2007 в 18:41.
  Цитата 
Старый 10.02.2007, 18:58   #10
Заблокирован CDMA fan поза форумом
 
Аватар для CDMA fan
pm
Цитата:
Сообщение от Rainbow
І зроблена задля чийогось піару.
+1 Згоден на всі 100.
  Цитата 
Старый 10.02.2007, 19:25   #11
Профессионал Rainbow поза форумом
 
Аватар для Rainbow
pm
Цитата:
Сообщение от Disabled Посмотреть сообщение
Ну тут не надо.Вон би тоже кричит у нас 2 милиона!
Де цей крик? Щось незамічаю.
PS. ящик не дивлюсь.
__________________
PeopleNet(PeopleClub), ІТ (Все разом - 30)
  Цитата 
Старый 10.02.2007, 19:33   #12
Новичок Taison поза форумом
 
Аватар для Taison
pm
Что лайф что Би один фиг.У каждого свои приколы.У Лайфа ограничения и халява.Причём про первое люди узнали когда подключились ко второму.Би как помним изящно кинул старых абонентов.
__________________
кто же кто еще кроме тебя?
кто же кто еще если не ты?
  Цитата 
Старый 10.02.2007, 21:33   #13
Профессионал Rainbow поза форумом
 
Аватар для Rainbow
pm
Цитата:
Сообщение от Taison Посмотреть сообщение
Что лайф что Би один фиг.У каждого свои приколы.У Лайфа ограничения и халява.
Я юзаю багато сімок. І робити такі категоричні заяви. Порівнювати по якості 068 і 063 можна було тоді коли у перших не було шари. Шас лайф можна порівнювати по якості голосу лише з джинсом.
Може лише у вибраних паше.
Цитата:
Сообщение от Taison Посмотреть сообщение
Би как помним изящно кинул старых абонентов.
Поки що питання спірне.
__________________
PeopleNet(PeopleClub), ІТ (Все разом - 30)
  Цитата 
Старый 10.02.2007, 22:29   #14
Знающий Gay_Lviv поза форумом
 
Аватар для Gay_Lviv
pm
Цитата:
Сообщение от CDMA fan Посмотреть сообщение
1.Никаких бумаг кроме номера симки я не заполнял - раз.
так ты просто не получал пакет по студенческой акции и пакет леди лайф, а то бы тебе пришлось бы потрудиться немножко
Цитата:
Сообщение от CDMA fan Посмотреть сообщение
2.Пакет активируется без никаких пополнений. У меня до сих пор лежит на полочке с нулем на счету, а на этот номер натикало за декабрь часов 10 входящих, причем вызывающая сторона за звонки платила 0грн 0коп.
Тут все просто, математика Пупкина...
ну разве что для входящих, соглашусь. но тот абонент, который звонит всё-таки пополнил счёт на 25 чтобы иметь возможность звонить, а наличие ещё одного номера лайф, пусть он работает только на входящие, придаёт энтузиазма польщоваться сетью лайф вообще.


Цитата:
Сообщение от CDMA fan Посмотреть сообщение
По поводу этой таблички я уже написал в той ветке.
То что ты написал, так это хорошо, но я бы не опирался именно на это табличку, соц.опросов и рейтингов на самом деле очень много.

Добавлено через 11 минут
Цитата:
Сообщение от Rainbow Посмотреть сообщение
Ну багато знайшлося ображених? Більшість з тих сімок вже давно були забуті.
Сенс ображатися на білайн? Ось образи на нові кастрований ГЛ на даний момент багато дали? Та і справа не в образах і не в танках, справа в несправедливому підході.

Цитата:
Сообщение от Rainbow Посмотреть сообщение
Зрештою для тих сидить в танку і не збирається з нього вилазити, нагадаю, що мертву сімку можну було поміняти на живу, правда Білайн.
Воно як собаці п'ята нога, думаю що коженг може дозволити собі придбати без особлих втрат для бюджету новий пакет бі.


Цитата:
Сообщение от Rainbow Посмотреть сообщение
Ну, а ще була цікавіша цифіря, де йде мова про те що з задекларованих 5млн, у лафа аж 1,2. Ти то читав?
Зретою виборка з 1000 абонів, там точність +/-500%. І зроблена задля чийогось піару.
Rainbow, я вже вище написав CDMA_fan, що то є не єдина вибірка і я не закликаю нею керуватися.

Цитата:
Сообщение от Rainbow Посмотреть сообщение
Не погоджуюсь. Менш більш підверджуючим показником цих цифір мав би бути відповідний показник ARPU. Якщо у лафа він чуть більше бакса, то це свідчить, що як мінімум 2/3 абон бази це мертвий груз.
Менш більш говорящий абон тратить 5$ в місяць. А ще була гіга і т.і. А ще є контрактні абони які тратять як мінімум 10$ в місяць. Якщо глянути на все це разом, то фігня получається. Дуже сумнівасю що у них неавіть 5млн. аквивних сімок.
нехай буде мертвий груз, зато завжди можна дістати з кишені і прийняти вхідний дзвінок, а хтось на тій стороні дроту потішиться що він може отак на шару телефонувати кому треба і знову попониться наступного місяця.

Цитата:
Сообщение от Rainbow Посмотреть сообщение
Відколи це таке зобовязання появилось?
та нема таких зобов'язань, просто для мене то якось дико юзати непоповнену сім-карту і слати всім запити щоб передзвонили, хоч на гривню, та поповнити треба.

Добавлено через 15 минут
Цитата:
Сообщение от Rainbow Посмотреть сообщение
Де цей крик? Щось незамічаю.
PS. ящик не дивлюсь.
дарма, подивись

Последний раз редактировалось Gay_Lviv; 10.02.2007 в 22:44. Причина: Добавлено сообщение
  Цитата 
Старый 10.02.2007, 22:48   #15
Заблокирован CDMA fan поза форумом
 
Аватар для CDMA fan
pm
Цитата:
Сообщение от Gay_Lviv
і слати всім запити щоб передзвонили,
Таких більш за все ненавиджу - шаровики, №:%?!?"%:.
  Цитата 
Старый 10.02.2007, 22:53   #16
Знающий Gay_Lviv поза форумом
 
Аватар для Gay_Lviv
pm
Цитата:
Сообщение от Rainbow Посмотреть сообщение
Я юзаю багато сімок. І робити такі категоричні заяви. Порівнювати по якості 068 і 063 можна було тоді коли у перших не було шари. Шас лайф можна порівнювати по якості голосу лише з джинсом.
Може лише у вибраних паше.

Поки що питання спірне.
Я не буду робитии жодних порівнянь з джинсом, можу лише визнати що якість зв'язку на білайні під час короткотривалих розмов на одному місці просто неперевершена, милує вухо, без перебільшень, на днях був приємно вражений.
  Цитата 
Старый 11.02.2007, 16:55   #17
Профессионал Rainbow поза форумом
 
Аватар для Rainbow
pm
Цитата:
Сообщение от Disabled Посмотреть сообщение
Rainbow,
Помоему лайф не тонет.А тонет как раз би...
Іване, ти читати вмієш, чи вже в школі і цього не вчать?
Про борги лайфа
Результати діяності УРС за 3-й квартал
Тепер знаходимо знайомі символи під назвою цифри дивимось в кого як справии йдуть.
Цитата:
Сообщение от Disabled Посмотреть сообщение
у лайфа стадо шаровиков с которых он 25 грн ОЕП собирает...
І чого середній ARPU аж бакс з копійками. Чого на все всі злосні захисники лайфа так очі закривають?
Цитата:
Сообщение от Disabled Посмотреть сообщение
Зато у него покрытие и сетка покруче в разы
Ага. У Львівській області лафа уже програла. З такими темпами як зараз, і Донецьку програє. Зрштою нафіг мені то круте покриття. І так більшість часу сидиш в місті.
__________________
PeopleNet(PeopleClub), ІТ (Все разом - 30)
  Цитата 
Старый 11.02.2007, 17:20   #18
Пользователь Disabled поза форумом
 
Аватар для Disabled
pm
Rainbow,
То было в прошлом году...сейчас уже все одругому.Почему же би плачет что им плохо на рынке??Мол лайф демпингует, а сами что завтра сделают?:)
А АРПУ маленький бо симок куча нагребли нашару на 10тку пополнили и валяется она потому арпу маленькое и опять таки ходят слухи что астелит УМЫШЛЕНО занижает свой доход и пишет большие расходы чтобы у турков подешовке акции выкупить....
Цитата:
Ага. У Львівській області лафа уже програла. З такими темпами як зараз, і Донецьку програє. Зрштою нафіг мені то круте покриття. І так більшість часу сидиш в місті.
Запад может и да но центр и восток...
__________________
Super Life :) + Nokia E70 + Motorola C390 + Prepaid in Corporation
  Цитата 
Старый 11.02.2007, 17:39   #19
Профессионал Rainbow поза форумом
 
Аватар для Rainbow
pm
Цитата:
Сообщение от Disabled Посмотреть сообщение
Rainbow,
То было в прошлом году...сейчас уже все одругому.
Ой валюцнаплу.. Місяця ще в новому році не пройшло (до 15 січня це сонний час), а то було в минулому році. Ніби за цей місяць щось кардинально змінилось.
Цитата:
Сообщение от Disabled Посмотреть сообщение
Почему же би плачет что им плохо на рынке??Мол лайф демпингует, а сами что завтра сделают?:)
А нафіга їм демпінгувати якщо і без того товар продається.
Чи може демпінг це показник спіху?
Цитата:
Сообщение от Disabled Посмотреть сообщение
А АРПУ маленький бо симок куча нагребли нашару на 10тку пополнили и валяется она потому арпу маленькое
Ага, в мене 3 штуки такі валаються. Ще 5 штук роздав і в інших валяється. Дійсно попвонив одну з них коли гігу замовляв. Алн коли стало ясно що гіга то кидалово, то більше вже не поповняв. На решти перекинув пагу гривень для того щоб активувати і по нулю розмовляти.
Цитата:
Сообщение от Disabled Посмотреть сообщение
и опять таки ходят слухи что астелит УМЫШЛЕНО занижает свой доход и пишет большие расходы чтобы у турков подешовке акции выкупить....
Ага, ссилатися на бабок баарних. Вірне джерело.
Цікаво хто збирається акції викуповувати. Ринат вже не раз доказав що чесний бізнес він вести не вміє.
Не стільки б то була прична як відмазка. Добре що піар відділ в них ще працює.
Цитата:
Сообщение от Disabled Посмотреть сообщение
Запад может и да но центр и восток...
Спочатку на заході а потім потихеньку і до сходу доберуться. Мене особисто схід не особливо цікавить так там практично не буваю.
__________________
PeopleNet(PeopleClub), ІТ (Все разом - 30)

Последний раз редактировалось Rainbow; 11.02.2007 в 17:45.
  Цитата 
Старый 11.02.2007, 17:46   #20
Профессионал Verden поза форумом
 
Аватар для Verden
pm
[QUOTE=Disabled;38879]Rainbow,

Цитата:
А АРПУ маленький бо симок куча нагребли нашару на 10тку пополнили и валяется она потому арпу маленькое и опять таки ходят слухи что астелит УМЫШЛЕНО занижает свой доход и пишет большие расходы чтобы у турков подешовке акции выкупить....
Би вполне может делать так, как ты написал в своем посте об Астелите. Но вот сделает ли так Астелит, у кого гендиректором турок, я очень сомневаюсь. Либо всему турецкому топ-менеджменту очень хорошо подмазали, чтобы они молчали. В чем я очень сомневаюсь
  Цитата 
Новая тема Ответить в теме


Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения


Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Страна Beeline (для звонков в страны Beeline) Кочевник Дополнительные услуги 3 24.01.2010 11:59
«МТС» обвиняет «Голден Телеком», Beeline и life:) Andrey Взаимоотношения операторов 24 07.02.2008 18:44
Life:) и Beeline поддержат Golden Telecom Andrew Взаимоотношения операторов 21 09.03.2007 14:34
КЦ Life vs КЦ Beeline Rainbow VS: За и Против 0 26.09.2006 18:06
Beeline и Life:) вводят обмен MMS сообщениями kostet Взаимоотношения операторов 0 18.07.2006 14:32