Новая тема Ответить в теме
 
Опции темы Опции просмотра

Старый 01.03.2007, 21:32   #1
Знающий webivan поза форумом
 
Аватар для webivan
pm
Покриття Bee vs Life

Вирішив знач я порівняти
Bee - Зведена(1374x885, 73кб)
Life склеєна - Велика(2796x1896, 503кб) Мала(1374x932, 198кб)
Ну і найцікавіше - Поріняння(1325x898, 201кб)

Висновки, які я зробив для себе - beeline sucks!
  Цитата 
Старый 01.03.2007, 21:44   #2
Профессионал Rainbow поза форумом
 
Аватар для Rainbow
pm
Почнем з того карта покриття лайф дуже сильно перебільшена. Наприклад Ходорів зарисований червоним, але реально там мережа навіть не сканиться.
У Бі покриття теж трохи перебільшено. Але не сильно.
Щодо самого покриття то скажіма у Львівській, Волинській області, Бі одно виграє по покритю. Луганська спірне питання. Сумська, Полтавська, Донецька однозначно лайф рулить.
__________________
PeopleNet(PeopleClub), ІТ (Все разом - 30)
  Цитата 
Старый 01.03.2007, 21:49   #3
Заблокирован CDMA fan поза форумом
 
Аватар для CDMA fan
pm
webivan, оно на первый взгляд так, но с многими НО.
У лайфа большая часть сетки 1800. А это даром не проходит.
Общая тенденция: там, где задекларировано 100% (или близко к тому) покрытие транспортного сообщения в реале так: 10 мин есть лайф, 5 нет и т.д.

В частности, был пацтулом, когда ехал с другом из Харькова, и оказалось, что на ст. Вакуленцы (5 км от вокзала!!) на лайфе поиск сети. При этом на Би полная шкала, причем еще километров 10 в сторону Харькова.

Потом:
1.Карта Би на данный момент не соответствует действительности. В реале покрытия больше (взять хотя бы ту же Гребенку).
2.Там, где покрытие нанесено у меня такое впечатление, что оно нанесено специально для телефонов Самтысунг для -90дБ, т.к. в реале сами контуры пятен тоже больше (проверено на практике "телефонами, що вміють телефонувати").

Соответственно, сравнивать эти две карты - все равно что прикладывать друг к другу картины Пикассо и Малевича.
  Цитата 
Старый 01.03.2007, 21:50   #4
Знающий webivan поза форумом
 
Аватар для webivan
pm
ЖИтомирська, Київська, Чернігівська, Харківська, Черкаська, Миколаївська Одеська - Лайф однозначно виграє!
Це в додачу до твого списку. У Бі ще непочатий край роботи, цікаво скільки % населення у Лайфа, якщо у Бі >80 з таким покриттям?

Добавлено через 6 минут
Цитата:
Сообщение от CDMA fan Посмотреть сообщение
webivan, оно на первый взгляд так, но с многими НО.
У лайфа большая часть сетки 1800. А это даром не проходит.
Лайф вже давно успішно юзає 900, і яка частина мережі у нього на 1800 питання дуже спірне.

Цитата:
Сообщение от CDMA fan Посмотреть сообщение
Потом:
1.Карта Би на данный момент не соответствует действительности. В реале покрытия больше (взять хотя бы ту же Гребенку).
Карта Лайфа зараз теж не відповідає дійсності і неоновлювалась не менше за карту від БІ, і реальне покриття теж більше.

Цитата:
Сообщение от CDMA fan Посмотреть сообщение
2.Там, где покрытие нанесено у меня такое впечатление, что оно нанесено специально для телефонов Самтысунг для -90дБ, т.к. в реале сами контуры пятен тоже больше (проверено на практике "телефонами, що вміють телефонувати").
Я думаю що Покриття Лайфа на якомусь моторі року десь 199х, буде теж куди більше ніж на СЕ.

Цитата:
Сообщение от CDMA fan Посмотреть сообщение
Соответственно, сравнивать эти две карты - все равно что прикладывать друг к другу картины Пикассо и Малевича.
Я порівнюю, що є і Білайн залишається явно у програшу!

Последний раз редактировалось webivan; 01.03.2007 в 21:57. Причина: Добавлено сообщение
  Цитата 
Старый 01.03.2007, 22:01   #5
Заблокирован Dave поза форумом
 
Аватар для Dave
pm
Первое что бросается в глаза: у Астелита неправдоподобно большие круги. Такое было на первой карте Моби.
Второе: если за Вышгородом, где у меня дом, есть покрытие Астелита - то я трамвай. Еще раз проверю на этих выходных, просканю сети.
А так у Астелита там уже давно огромная дыра километров 10 в диаметре, после того как две станции демонтировали.
  Цитата 
Старый 01.03.2007, 22:11   #6
Профессионал Malky поза форумом
 
Аватар для Malky
pm
Цитата:
Сообщение от Rainbow
Почнем з того карта покриття лайф дуже сильно перебільшена. Наприклад Ходорів зарисований червоним, але реально там мережа навіть не сканиться.
Как раз наоборот: многое не показано. Меньше месяца назад ездил Сумы-Конотоп на поезде. Сеть пропадала только кое-где. На карте же указано покрытие только возле Сум и Конотопа. А пространство между ними - белое.
Кстати, а БиЛайну еще один упрек: до сих пор не покрыты два самых крупных по количеству населения города в Сумской области (после Сум): Шостка и Конотоп (крупная узловая ж/д станция к тому же).
__________________
  Цитата 
Старый 01.03.2007, 22:14   #7
Профессионал Rainbow поза форумом
 
Аватар для Rainbow
pm
Цитата:
Сообщение от webivan Посмотреть сообщение
ЖИтомирська, Київська, Чернігівська, Харківська, Черкаська, Миколаївська Одеська - Лайф однозначно виграє!
Щодо Київської, то Бі наздоганяє.
Цитата:
Сообщение от webivan Посмотреть сообщение
У Бі ще непочатий край роботи
У Лайфа не менше
Цитата:
Сообщение от webivan Посмотреть сообщение
Лайф вже давно успішно юзає 900, і яка частина мережі у нього на 1800 питання дуже спірне.
А тепер поглянь яка потужність БС лайфа що працють в GSM 900.
Цитата:
Сообщение от webivan Посмотреть сообщение
Карта Лайфа зараз теж не відповідає дійсності і неоновлювалась не менше за карту від БІ, і реальне покриття теж більше.
Проте лайф і нові міста не покривав. В той же час Бі покриває і покриває.

Цитата:
Сообщение от webivan Посмотреть сообщение
Я порівнюю, що є і Білайн залишається явно у програшу!
Якщо тенданція тенденція буде продовжуватись, то вже на початку літа можна буде говорити, про зміну позицій.

Цитата:
Сообщение от Malky Посмотреть сообщение
Как раз наоборот: многое не показано. Меньше месяца назад ездил Сумы-Конотоп на поезде. Сеть пропадала только кое-где. На карте же указано покрытие только возле Сум и Конотопа. А пространство между ними - белое.
Можливо, що за цей час і всіпли. Але сужу по тому що бачу під носом. В даному випадку ти можеш сказати про Сумську область, я можу сказати про Львівську. В результаті чого можем отримати менш більш реальну картину. У Львівській області з того що незамальовано один Яворів. Решти все перебільшено.
Щодо Ходорова, то можеш не сумніватись. Там як в танку (з лайфом), при тому Бі рулить по повній!
Цитата:
Сообщение от Malky Посмотреть сообщение
Кстати, а БиЛайну еще один упрек: до сих пор не покрыты два самых крупных по количеству населения города в Сумской области (после Сум): Шостка и Конотоп (крупная узловая ж/д станция к тому же).
Адназначна нізачот! І за Павлоград, Нікополь, Словянськ, Краматорськ!
__________________
PeopleNet(PeopleClub), ІТ (Все разом - 30)

Последний раз редактировалось Rainbow; 01.03.2007 в 22:21.
  Цитата 
Старый 01.03.2007, 22:23   #8
Знающий webivan поза форумом
 
Аватар для webivan
pm
Цитата:
Сообщение от Rainbow Посмотреть сообщение
Щодо Київської, то Бі наздоганяє.
Можливо, правда в тих місцях де мені цікаво, я цього не бачу, хоча і від Лайфи теж.
Цитата:
Сообщение от Rainbow Посмотреть сообщение
У Лайфа не менше
Лайфу УМЗ, наздоганяти, а Бі Лайф наздоганяти, ось і вся ріниця

Цитата:
Сообщение от Rainbow Посмотреть сообщение
А тепер поглянь яка потужність БС лайфа що працють в GSM 900.
Хз яка там потужність, але у мене вдома є місце де від 900-ки Лайфа сигнал -21

Цитата:
Сообщение от Rainbow Посмотреть сообщение
Проте лайф і нові міста не покривав. В той же час Бі покриває і покриває.
Та ну? Тільки вчора чергова партія була http://www.kievsat.com/lifeforum/sho...1&postcount=37

Цитата:
Сообщение от Rainbow Посмотреть сообщение
Якщо тенданція тенденція буде продовжуватись, то вже на початку літа можна буде говорити, про зміну позицій.
Лайф №4, Бі №5?
  Цитата 
Старый 01.03.2007, 22:31   #9
Заблокирован Dave поза форумом
 
Аватар для Dave
pm
Би в Шостке должен включиться со дня на день, если уже не включился
  Цитата 
Старый 01.03.2007, 22:37   #10
Профессионал Rainbow поза форумом
 
Аватар для Rainbow
pm
Цитата:
Сообщение от webivan Посмотреть сообщение
Можливо, правда в тих місцях де мені цікаво, я цього не бачу, хоча і від Лайфи теж.
Я можу сказати про Фастівський і Малинський напрямок по залізниці, так я тудою часто їжджу. Лайф як покрив ці території рік тому так і заспокоївся.
Цитата:
Сообщение от webivan Посмотреть сообщение
Лайфу УМЗ, наздоганяти, а Бі Лайф наздоганяти, ось і вся ріниця
Навіщо наздоганяти, яко лайф стоїть.
Цитата:
Сообщение от webivan Посмотреть сообщение
Хз яка там потужність, але у мене вдома є місце де від 900-ки Лайфа сигнал -21
То коли близько. Відїдь на кілометр і подивись чи буе той канал в списку. Як виявляється у Лайфа мало частот в 900-му, тому й потужність скручують. Ще врахуй таку річ панельні антени направлені, то ж судити по свої квартирі некоректно.
[QUOTE=webivan;41220]
Та ну? Тільки вчора чергова партія була http://www.kievsat.com/lifeforum/sho...1&postcount=37
В Санах (ящо це про Рівненську обл.) то там я в вересні лайф засканив. Про решти не знаю.
Цитата:
Сообщение от webivan Посмотреть сообщение
Лайф №4, Бі №5?
А хто ж тоді 3й?
__________________
PeopleNet(PeopleClub), ІТ (Все разом - 30)
  Цитата 
Старый 01.03.2007, 22:37   #11
Заблокирован CDMA fan поза форумом
 
Аватар для CDMA fan
pm
Цитата:
Сообщение от webivan
Лайф вже давно успішно юзає 900, і яка частина мережі у нього на 1800 питання дуже спірне.
Было бы неплохо заодно этот вопрос осветить
А пока на практике все очень смахивает на "родимый" 1800:
Цитата:
Сообщение от CDMA fan
10 мин есть лайф, 5 нет и т.д.
Цитата:
Сообщение от webivan
Я думаю що Покриття Лайфа на якомусь моторі року десь 199х, буде теж куди більше ніж на СЕ.
Я тебе говорю ни о каком-то магическом Моторе или Нокии 6310i, а о нормальном среднестатистическом телефоне некорейского происхождения.
Так что от того, что нарисовано на карте Би можно смело 5% в линейном измерении прибавлять.
А вот карта лайфа при проверке на практике показывает, что там где все залито красным местами попадается поиск сети. С приемом тела все ок.

Последний раз редактировалось CDMA fan; 01.03.2007 в 22:46.
  Цитата 
Старый 01.03.2007, 22:51   #12
Знающий webivan поза форумом
 
Аватар для webivan
pm
Цитата:
Сообщение от Rainbow Посмотреть сообщение
Я можу сказати про Фастівський і Малинський напрямок по залізниці, так я тудою часто їжджу. Лайф як покрив ці території рік тому так і заспокоївся.
Стоп, якщо покрив, то що він там має робити? Збільшувати ємність?
Цитата:
Сообщение от Rainbow Посмотреть сообщение
Навіщо наздоганяти, яко лайф стоїть.
Це тобі тільки здається

Цитата:
Сообщение от Rainbow Посмотреть сообщение
То коли близько. Відїдь на кілометр і подивись чи буе той канал в списку.
Одразу скажу, не буде. у мене нетмон тільки на 6 сусідів, і ці шість позицій за кілометр займуть інші канали з рівнем >80

[QUOTE=Rainbow;41226]
Як виявляється у Лайфа мало частот в 900-му, тому й потужність скручують. Ще врахуй таку річ панельні антени направлені, то ж судити по свої квартирі некоректно./QUOTE]
Щось бі зі своїм кульним 900-тим досі в Києві діри залатати не може. Зокрема в будівлях біля берестейки (вул. Лагерна, кінець Дегтярівської зокрема), покриття місцями ще гірше ніж у ГТ.

Цитата:
Сообщение от Rainbow Посмотреть сообщение
А хто ж тоді 3й?
Екотел
  Цитата 
Старый 01.03.2007, 23:14   #13
Профессионал Rainbow поза форумом
 
Аватар для Rainbow
pm
Цитата:
Сообщение от webivan Посмотреть сообщение
Стоп, якщо покрив, то що він там має робити? Збільшувати ємність?
А що покрив на 100%?
Ну не прикалуйся.
Цитата:
Сообщение от webivan Посмотреть сообщение
Це тобі тільки здається
Зовсім нездається. Покажи мені хоч одне місто яке було покрито осінню минулого року і пізніше! Там де я буваю - ніодного. Ті всі пресрелізи це все для публіки. Всі ці міста були покриті давно давно.
Цитата:
Сообщение от webivan Посмотреть сообщение
Одразу скажу, не буде. у мене нетмон тільки на 6 сусідів, і ці шість позицій за кілометр займуть інші канали з рівнем >80
Якщо є можлиивість вчепитись за канал, то попробуй. Тоді добре буде видно.
Цитата:
Сообщение от webivan Посмотреть сообщение
Щось бі зі своїм кульним 900-тим досі в Києві діри залатати не може. Зокрема в будівлях біля берестейки (вул. Лагерна, кінець Дегтярівської зокрема), покриття місцями ще гірше ніж у ГТ.
Не треба так перегинати планку. Порахуй скільки в минулому році запустили баз. А ще глянь на карті скільки нових незапущено. А ще не про всі незапущені знаємо. Наприклад на Єревеанській Білайн свої проблеми майже вирішив, а у лайфа на перших поверах пошук мережі до сих пір. А ще рекомендовано завітати там де БС 110. І оцінити справи лайфа.
Щодо Берестейської, то невже 98-ма недопомагає? Відстань там не дуже велика.
Цитата:
Сообщение от webivan Посмотреть сообщение
Екотел
Ні, краще вже djuice
__________________
PeopleNet(PeopleClub), ІТ (Все разом - 30)
  Цитата 
Старый 01.03.2007, 23:24   #14
Знающий webivan поза форумом
 
Аватар для webivan
pm
Цитата:
Сообщение от Rainbow Посмотреть сообщение
А що покрив на 100%?
Ну не прикалуйся.
Ну мені звідки знати?

Цитата:
Сообщение от Rainbow Посмотреть сообщение
Зовсім нездається. Покажи мені хоч одне місто яке було покрито осінню минулого року і пізніше! Там де я буваю - ніодного. Ті всі пресрелізи це все для публіки. Всі ці міста були покриті давно давно.
Я не буду сперечатись бо не працюю в Лайфі аби підивердити чи не спростувати твої слова.
Цитата:
Сообщение от Rainbow Посмотреть сообщение
Якщо є можлиивість вчепитись за канал, то попробуй. Тоді добре буде видно.
Немає, що в ГНУСІ Е770, що в тим більше в ноці Е70 такої можливості немає.

Цитата:
Сообщение от Rainbow Посмотреть сообщение
Не треба так перегинати планку. Порахуй скільки в минулому році запустили баз. А ще глянь на карті скільки нових незапущено. А ще не про всі незапущені знаємо. Наприклад на Єревеанській Білайн свої проблеми майже вирішив, а у лайфа на перших поверах пошук мережі до сих пір. А ще рекомендовано завітати там де БС 110. І оцінити справи лайфа.
Щодо Берестейської, то невже 98-ма недопомагає? Відстань там не дуже велика.
Поставити поставили, подивимось наскільки їх вистачитью.
Що до берестейки, то у мене в Ліцеї(будівля інституту КРОК, вулЛагерна 30/32) смугастики як бігали до вікна, раптом що, так і бігають.
  Цитата 
Старый 01.03.2007, 23:49   #15
Профессионал Rainbow поза форумом
 
Аватар для Rainbow
pm
Цитата:
Сообщение от webivan Посмотреть сообщение
Ну мені звідки знати?
То ж кажу що не все в них шоколадно.
Цитата:
Сообщение от webivan Посмотреть сообщение
Я не буду сперечатись бо не працюю в Лайфі аби підивердити чи не спростувати твої слова.
А ти незадумувався чого Лайф перестав кричати про свій ріст? Відповідсь: його попросту немає.
Цитата:
Сообщение от webivan Посмотреть сообщение
Поставити поставили, подивимось наскільки їх вистачитью.
Що до берестейки, то у мене в Ліцеї(будівля інституту КРОК, вулЛагерна 30/32) смугастики як бігали до вікна, раптом що, так і бігають.
Так це давно пора було сюди написати!
__________________
PeopleNet(PeopleClub), ІТ (Все разом - 30)

Последний раз редактировалось Rainbow; 01.03.2007 в 23:51.
  Цитата 
Старый 02.03.2007, 01:15   #16
Знающий webivan поза форумом
 
Аватар для webivan
pm
Цитата:
Сообщение от Rainbow Посмотреть сообщение
А ти незадумувався чого Лайф перестав кричати про свій ріст? Відповідсь: його попросту немає.
Добре, наглядно демонструю ріст: порівняй мапу на їхньому сайті(будь яка з двох на початку теми) з оновленою мапою на GSMWorld
Особисто мені різниця видна неозброєним оком.
Чи тут усі заявлять що на GSMWorld усе від фонарки подомальовували і насправді там нічого не додалось?
Цитата:
Сообщение от Rainbow Посмотреть сообщение
Так це давно пора було сюди написати!
Тю, так у мене ГТ і в цьому районі у мене все шоколадно, а позбавляти себе задоволення спостерігати за побігеньками смугастиків не хочеться!
  Цитата 
Старый 02.03.2007, 01:46   #17
Профессионал Rainbow поза форумом
 
Аватар для Rainbow
pm
webivan, та карта що gsmworld це загалі маразм обкуреного їжака.
Останнє як то кажуть без коментарів.
__________________
PeopleNet(PeopleClub), ІТ (Все разом - 30)
  Цитата 
Старый 02.03.2007, 02:42   #18
Опытный пользователь garbuz поза форумом
 
Аватар для garbuz
pm
а вони таки укурені; прикол ціеї gsmworld , що вони використовують план місцевості ще мабуть сороковіх років. якими фашисти користувались у війну.
докази: на карті зображена назва населеного пункту Савовка. що неіснує вже з 50-х років. я серьозно.
це доречі навіть не місто було, а лише село, яке розібрали до фундаменту і перенесли в інше місце з іншою назвою, зараз це Вікторівка в якій я народився.
ще одне; на карті е назва села Зарубинці, якого з початку 70-х не залишилось жодної хатинки, їх знесли коли створювали кляте Канівське водосховище.
ще й намалювали що там міст знаходиться чи паромна переправа, коміки... Який там міст може бути коли там в радіусі 15км жодного живого насел пункту (є ще 2 мертвих села) і жодної нормальної дороги. Доречі паром там в 60-х таки був.
  Цитата 
Старый 02.03.2007, 07:36   #19
Профессионал Malky поза форумом
 
Аватар для Malky
pm
Цитата:
Сообщение от Rainbow
та карта що gsmworld це загалі маразм обкуреного їжака.
По Сумской области как раз похоже на правду более, чем официальная карта покрытия
__________________
  Цитата 
Старый 02.03.2007, 10:20   #20
Заблокирован Dave поза форумом
 
Аватар для Dave
pm
За правдоподобность карты на GSMworld никто не отвечает, а отослать туда информацию можно любую, хоть про 100% территориальное покрытие. Использовать ее (карту) как доказательство - не серьезно.
  Цитата 
Новая тема Ответить в теме


Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения


Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Специальный дилерский тариф - Life:) Амбассадор (Life Ambassador) MorRex Тарифные планы 19 01.07.2012 11:31
life:) снижает тариф на звонки в другие сети на «Супер life:)» dima1 Беларусь 5 18.08.2009 01:45
Заявление оператора life:) относительно прекращения VELCOM-ом приёма SMS из сети life:) dima1 Беларусь 5 13.04.2009 17:29
Покриття в підземних переходах біля метро Младший Связист Покрытие и Роуминг 0 07.01.2007 22:19